Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt írja ki egy weblap, ha...

Ezt írja ki egy weblap, ha megpróbálok rámenni FireFox-al (szöveg lent). Miért? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Németes voltam suliba, tehát angol tudásom elég minimális :D Google fordító meg értelmetlen maszlagnak fordítja le.


Either the address you are accessing this site from has been banned for previous malicious behavior or the action you attempted is considered to be hostile to the proper functioning of this system.


The detected reason(s) you were blocked are:

RDSNET is a constant source of spam and attacks (HN-0090).


Your IP, and Domain Name (if resolvable) has been logged to a local honeypot, along with the referring page (if any), QUERY, POST, User Agent, time of access, and date. Please either 1. Stop the bad behavior, or 2. Cease accessing this system.



2013. máj. 13. 11:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah, és az oldal működik, haveromnak bejön rendesen, csak nekem nem.
2013. máj. 13. 12:00
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem valami ilyesminek tűnik:

Vírus van a gépeden és azért nem enged. Vagy valamelyik köztes átjárót bannolta, gyanús cselekedet miatt.

2013. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másik bögészővel
2013. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csacsi2 ***** válasza:

Szerintem bannolva van az IP címed!


"The detected reason(s) you were blocked are:

RDSNET is a constant source of spam and attacks (HN-0090). "

Írnod kellene az oldal üzemeltetőjének, hogy vegyenek le a Feketelistáról.Vagy írnod kellene (ha dinamikus az ip-d, a szolgáltatódnak, hogy változtassa meg az ip-címed.

Egyéb esetben tedd a következőt.

Futtatásba írd be: cmd

Parancssorba: ipconfig /renew

Így megváltozik az ipcímed (ha a szolgáltatód engedi)


esetleg megpróbálhatsz proxy server-t használni és úgy belépni az oldalra.

2013. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nema karod hogy a továbbiban ilyen történjen a "zombikat" törötessed valakivel a gépedről, sajnos ez nem egyszerű és szakértőt kell hívnod vagy hozzáértőt.

én valamelyest értek hozzá, ha kell segítség segíthetek

2013. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!