Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit kell érteni az alatt:...

Mit kell érteni az alatt: pénzkeresés neten keresztül?

Figyelt kérdés
regisztrallas, cim, bankszamla szam, stb!?
2007. szept. 19. 12:42
 1/5 anonim válasza:
91%

pénzkeresés neten keresztül = átverés!

Be ne dőlj!

És főleg ne adj meg bankszámlaszámot, ne küldj pénzt, stb!

2007. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Pontosan, el ne hidd!

Én nem egy ilyen embernek írtam csupán kíváncsiságból, és ugyanazt a tájékoztatót kaptam meg rengetegszer.

Ez pilótajáték, de ne vegyél részt benne!

2007. szept. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na mielött pilótajáték szóba kerülne: nem minden pilótajáték.

Vannak PTC oldalak amik reklám nézéséért fizetnek, egy fillért sem kell befizetned.Vannak oldalak ahol szintén autómata pörgeti a reklámokat és ezért pénzt kapsz, szintén egy fillért sem kell befizetned.

Vannak domain parkoltató oldalak ahol a meglévő domainodra való találat esetén fizetnek, szintén nem kerül pénzbe, illetve csak a domain név, de 400ft-ot csak megenged magának az ember ha már elötte napi 2-3ezret kereset a nagy semmivel.

Az mlm meg egyébb piromisos marhaságok átverések, de a reklám jó üzlet mint a google adsense programja.Na arra nem mondja senki semm hogy átverés?Ugyanarról a reklámozásformáról van szó pedig.Ugyhogy mielött csalást kiabálnátok legalább nézzetek utána mert így elég buta embereknek tüntök :D

2008. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

bankszámla szám arra jó hogy oda pénzt tudsz küldeni, ennek ismeretében még nem lehet kirabolni.A legtöbb program nemis foglalkozik ilyenekkel kizárolag e-bankokkal, paypal például ami a ebay mostmár valódi bankként is funkciónáló netbankja.

Biztonságos kapcsolat könnyü kezelés mintha csak egy magyar ban online oldalán intéznéd a pénzügyeid.Ugyanolyan biztonságosak.Ugyanaz a funkciójuk.Kizárólag banknak kell megadni számlaszámot hogy rá tudjanak utalni.De aki nagyon skizofrén még csekre is kérhzeti a lakáscímére :)

Évek óta dolgozok neten, kis zsebpénzkereset gyanánt, több oldalt tudok ebből fentartani vagy ha megtetszik valami akkor megrendelni egy árúházból.Mindezt úgy hogy soha egyetlen forintot sem küldtem még sehova saját zsebből. Szóval gondolkodjatok meg tudakozódjatok mielött ökörséget mondotok.

2008. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

A legtöbb pénzkeresés a neten szöveg tényleg átverés.

nézz körül ezen az oldalon itt vannak valódi pénzkeresési technikák

[link]

2011. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!