Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-n, hogyan töltsek vissza?

Ncore-n, hogyan töltsek vissza?

Figyelt kérdés

Megkaptam ezt az üzit:


Hit'n'run figyelmeztetés

Kedves felhasználó!


Jelen pillanatban az aktivitásod szerint túllépted a rangodnak megfelelő hit'n'run lehetőségeid számát.


Azon torrentek számítanak hit'n'run-nak, amelyek minimum 14 napja vannak a listádban (start oszlopban 14 nap vagy több szerepel), s még nem teljesítetted rajtuk a kötelezettségeid. Ezen torrentek más színnel vannak jelölve a listádban a megkülönböztethetőség végett.


A seedkötelezettségeid teljesítésére e hónap utolsó napján 22:00-ig még van lehetőséged! Ha nem sikerül teljesítened a szabályzatban foglaltakat, automatikusan letöltés megvonásban részesülsz a következő hónap első napjától minimum 3 napon át tartó időszakra.


(Prémium előfizetéssel a letöltés elérhetővé válik számodra is, de természetesen továbbra is teljesítendőek a követelmények a torrenteken!)


IDE kattintva ez a box eltűnik, s a továbbiakban nem lesz elérhető!


Szóval ha torrentbe akarom seedelni akkor hiányzó államányok azt írja hát godnolom azért mert átneveztem meg át is helyeztem de magán az oldalon lehet valahol visszatölteni?És azt hol írja,hogy mennyit kell(GB)? Legfelül ír egy olyant,hogy Fel: 6.16 GB piros színnel,szóval ennyit kell visszatöltsek?



2013. máj. 22. 17:25
 1/8 A kérdező kommentje:
na az egyik letöltött dolgot visszamásoltam és most seedeli de akkor ott fent írja,hogy még mennyit kell visszatölteni?
2013. máj. 22. 17:29
 2/8 anonim válasza:
Adatmennyiségi korlát nincs. A lényeg, hogy 48 órán át seedben tartsd a letöltött torrenteket. Ne helyezd őket át, és ne nevezd őket át.
2013. máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja és azt nem írja valahol hány órát kell seedben tartsam?
2013. máj. 22. 17:32
 4/8 anonim válasza:
Az aktivitás föl alatt megtalálod, hogy melyik torrentnél mennyi ideig kell még seedelni.
2013. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jaa tényleg látom és ha hónap végéig nem seedelem vissza akkor mi lesz megszüntetik a fiókot vagy elveszik a letöltő jogot?
2013. máj. 22. 17:35
 6/8 A kérdező kommentje:
De ez miért nem jó 5 torrent a qtorrentbe azt mutassa megosztás vagyis seedel de az ncoren csak 1 torrentet ír,hogy seed a többi mint stopped
2013. máj. 22. 17:48
 7/8 anonim válasza:
Az oldal nem percenként frissíti szerintem.
2013. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja igaz most megnéztem és már 4 seedel szóval akkor jó és az időből is telt:)
2013. máj. 22. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!