Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meddig töltsek vissza, egy...

Meddig töltsek vissza, egy torrentet?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék "pióca" lenni, ezért kérdezem: egy letöltött pl. zenét, meddig töltsem vissza (méretben)? A kétszerese elég ahhoz, hogy nyugodt lelkiismerettel aludhassak?

Köszönöm.


2011. jan. 2. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha bekapcsolod a géped, akkor kapcsold be a klienst, had rántsák le rólad. Ha épp nem töltesz lefelé, akkor észre se fogod venni.
2011. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Ahogy bejelentkezem a netre, rögtön bekapcsol az oldal is, tehát ezzel nincs probléma. Inkább az érdekelne, hogy ha leszedek, mondjuk egy 400 megás zenét, meddig töltsek vissza?...mert itt már van olyan is, ami egy hete megy és a háromszorosát töltöttem vissza, még most is tölt fel.

Korrekt dolog, ha menet közben leszedem a torrentet?

2011. jan. 2. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsit többet,mint az egészet visszatöltötted,már kimondottan hasznos tagja vagy a torrent oldalnak.
2011. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

> ha leszedek, mondjuk egy 400 megás zenét, meddig töltsek vissza?

Véleményem szerint 1.000-ig "illik". Azután ameddig akarsz.

Én nem szoktam kiszedni semmit, van amit már 2éve seedelek.

(Ha ADSL-ed van esetleg tegyél fel egy cFosSpeed-et)


> Korrekt dolog, ha menet közben leszedem a torrentet?

Ha van más seeder is rajtad kívül, akkor nyugodtan szedd ki.

2011. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, számomra megnyugtatóak.
2011. jan. 2. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!