Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnák YT-n jó videós...

Hogy tudnák YT-n jó videós lenni, sok feliratkozó, és sok nézettség? Mert most csinálok videót, de megnézik 60 an kb, avagy 90 en. És híreseknek meg több ezer. Hogy tudnák én is olyan jó lenni? Kétnapi szinten vannak videóim.

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 17:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Megint én leszek a szemét, de akkor is:

Ákoska, ne csináld. Majd ha 5 év múlva is akarod ezt, akkor utána nézhetsz és folytathatod, de jelenleg felesleges a videóid gyártanod. A tudásod a dologgal kapcsolatban zérus, a keresés sem megy túl jól, szóval hagyd ezt. Több időd lesz, a YouTube-nak több helye marad, mindenki jól jár.

G.

2013. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
én is csatlakozok a "ne csináld"-hoz. az a baj, hogy nincs kreativitásod. például mert itt kérdezel, és mert nem az a lényeg, hogy szórakoztass, hanem hogy minél nagyobb legyen a nézettséged. senki se úgy kezdte, hogy berobbant(most a magamutogató páwagyerekekről ask.fm-ről ne beszéljünk...), hanem hónapok-évek alatt kibontakozott. egy saját ötlettel. sokan HerBy-t majmolják...sokan amerikai gagvideókat utánoznak le...ezek mind lejárt dolgok, kivéve akkor, ha olyan sajátságos elemet lehet megtalálni benne, amivel az eredetitől különbözik. a vlog jó dolog, de csak ha van olyan mondanivalód, ami a 3. videó után nem lesz unalmas. ez is nehéz, mert mint mondtam, vannak az ilyen feltűnési viszketegségben szenvedő divatolós plázafocisták meg hasonló társaik, meg vannak az ezeket ellenző, cinkelő emberek. nyilván akik ellenük van, azoknak nehezebb kitörni, mert sajnos manapság nem erre van igény...viszont ha ezt jól felépíted, akkor ki lehet törni.
2013. máj. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszokat.!
2013. máj. 9. 13:50
 14/14 anonim válasza:
A sketch az egy rovid kis film/story/akarmi, lenyeg h rovid, tomor. Es kudos (elismeres) neked, amiert nyitott voltal a valaszokra.
2013. máj. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!