Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy lehet nagy...

Facebookon hogy lehet nagy nézettséget elérni?

Figyelt kérdés
Készítettem egy fotós oldalt facebookra, de kb csak 200an lájkolták. Hogy csinálják mások, hogy többezres közönségük van? Tudom, hogy van az a fizetősös dolog, de az régebb nem is volt, s azon kívül kérdezem most.

2013. ápr. 11. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerűen: érdekes és jó tartalmat kell szolgáltatni, rendszeresen ÉS fizetős hirdetést kell indítani ami mellett futtathatsz promóciót ahol fotózást lehet nyerni (figyelj a szabályok betartására, lájkolós hülyeségek ugye nem játszanak, csak külön erre szolgáló alkalmazás és adatvédelmi nyilatkozat kell stb...).


Emellett anélkül, hogy láttam volna az oldalad (dicséretes, hogy nem linkelted ide egyből) gondold át, hogy (elég jó) fotós vagy-e ahhoz, hogy fotósként publikálj képeket. Digitális szemetet publikáló tinikből így is elég sok van különböző "bélafotográfi" oldalak képében.

2013. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még egy tipp: érd el, hogy nagy oldalak megosszák a képeidet. Érdemes lehet kitenni őket a Szeretlek Magyarország Médiacsoport oldalaira (I<3Magyarország, Helyi oldalak, tematikus oldala) mert nagyon sokan nézik és ha elég jók valószínűleg Ők is megosztják majd őket.
2013. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
alkalmazással, én is úgy húzom fel az oldalaimat.
2013. ápr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!