Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnák YT-n jó videós...

Hogy tudnák YT-n jó videós lenni, sok feliratkozó, és sok nézettség? Mert most csinálok videót, de megnézik 60 an kb, avagy 90 en. És híreseknek meg több ezer. Hogy tudnák én is olyan jó lenni? Kétnapi szinten vannak videóim.

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld a videód! Hátha segíthetünk mit javíts a csatornádon!
2013. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/user/szepiism itt a csatornám, nézd meg a feltöltésekben.
2013. máj. 8. 17:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Probléma: nagyon fiatal vagy! Ott cseszi el a sok kis srác , hogy jampinak érzi magát! Közben semmi újat nem mutat!

Nem leszólni akarlak, változtass minecraft videókkal tele a net! + ha angolul nyomnád vagy lenne angol felirat akkor talán kelendőbb lenne a dolog!


+ ha ilyen géped van akkor rakhatnál fel gameplay videókat jó minőségben! Persze nem cod vagy stb populáris játékról hanem valami ismeretlen freeware cuccról ,ezeket zabálják!

2013. máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ott a gond, hogy minden második unatkozó 12 éves a YouTube szervereire szpemeli a szemetét...akarom mondani a YouTubera tölti fel a MineCraftos videóit. Mivel sokan vagytok és te semmi különlegeset nem tudsz nyújtani így kevesen fogják nézni a videóid.

G.

2013. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

freeware játékok, azok mik?

És nem 12 vagyok..

És hát akkor hogy tudnák különlegeset csinálni?Pl.?

2013. máj. 8. 18:17
 6/14 anonim válasza:
Az elso hozzaszoloval ertek a legjobban egyet. Hasznos tanacsot igy kaphatsz a legjobban
2013. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
VLOG-al lehet a legjobban?:O
2013. máj. 8. 19:41
 8/14 anonim válasza:

Kozben frissitve lett.


Szoval filmkeszitesi szempontbol ezeket tudom ajanlani:

Ha a kisocsedet is beleveszed akkor ne valami olyan legyen h hogyan kell sajtolni kutat vagy mi a franc, hanem mondjuk irjal valami humoros sketch-et ahol van egy o idos karakter.


Valamint gyakorold a vagast, Ne hasznalj olyan take-eket ahol mellebeszelsz, nyelvbotlasod van stb, mert az csak tovabb gyengiti az egeszet. Barmilyen hiba van, vedd ujra.


Masik ami szinten a humoros sketch-ek mellett szol:

Azokat szivesen kuldik tovabb az emberek. A kut sajtolas nem fog senkit sem erdekelni, foleg ha az elso percben semmi erdekes nem tortenik, ki fogjak kapcsolni es inkabb elfelejtenek az az egy percet is.

Peldakent ezt a videot tudom felhozni (ami azert jo pelda, mert ez a csapat meg ezutan a viral video utan is csinalt szart es a nezettseg nem is lett jo utana)

http://www.youtube.com/watch?v=qnydFmqHuVo


Ebbol az is tanulsag h minel kevesebb a beszed benne, annal nemzetkozibb, tehat ha szoveg nelkuli humort alkalmazol, akkor kulfoldiek is siman meg fogjak erteni. Vagy ha angolul csinalod. Ha ragaszkodsz a magyarhoz, akkor is ezek elsajatitasaval sokkal nagyobb kozonseget fogsz tudni elerni. Olyan temakat valassz, amik foglalkoztatjak az embereket.

2013. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
mi az a sketch?
2013. máj. 8. 21:12
 10/14 A kérdező kommentje:
letöltöttem a trial-t, de nincs benne .exe, avagy ez nem is egy program?
2013. máj. 8. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!