Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay vásárlásban aki jártas?

Ebay vásárlásban aki jártas?

Figyelt kérdés
Licitáltam az ebay-en (német), 1 termékre! Én nyeretem a licitet! Nem tudom, h hogyan tovább, mert még sosem rendeltem itt! Csal paypal-lal lehet fizetni, és hogy kell egyáltalán kifizetni? Csak küldtek 1 mailt, h én nyertem a licitet!
2013. máj. 3. 13:57
 1/3 acelsziv ***** válasza:
Paypal regisztráció kell. Aztán a paypalt összekapcsolod az ebay fiókoddal és tudsz fizetni. A Paypalra meg vagy utalni tudsz, vagy megadod a kártyaszámodat és kész.
2013. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
paypalra regisztráltam már, de ha berakom a kártyaszámomat, h tudom a paypalt feltölteni? vagy hogy kell használni... egyszerűen nem értem! :S
2013. máj. 3. 14:41
 3/3 acelsziv ***** válasza:

vagy utalsz a paypalra banki utalással. Az oldalon megtalálod a számlaszámot és a módját.

vagy megadod a bankkártyád számát. Ez is le van írva. Ilyenkor próbaképp levesz 400 ft-ot, amit később visszakapsz, de azonnal tudsz fizetni.

Aztán az ebay profilodnál kell a két fiókot összekapcsolni és kész.

2013. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!