Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCORE-ban jartas emberek...

NCORE-ban jartas emberek figyelem! (? )

Figyelt kérdés

Ha kaptam egy ertesitest, hogy tobb hit n run torrentem van, mint amennyi megengedett, es ezert 7 napra megvonjak a letoltes jogat, akkor ha a buntetes utan az ujonnan toltott torrenteket rendesen bent hagyom nem lesz tobbe problema, hogy korabban voltak olyan torrentek, amik soha nem lesznek visszatoltve?


Sajnos tobben hasznaljuk, de valaki mindig elfelejtette bent hagyni a torrentet a klienseben. Szerintem az egy 7 letoltes megvonas a 3. warn, utana repulok :(


2012. okt. 21. 22:48
 1/6 Komplikato ***** válasza:
50%

"Sajnos tobben hasznaljuk, ..."

Az tényleg eléggé sajnos, mert ha nem lenne hit 'n' run, akkor is kapásból permanens ban jár érte.

2012. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem teljesen igaz.


"A felhasználói fiók kizárólag olyan személlyel osztható meg, aki nem tagja az oldalnak. Kérdés nélkül törlünk minden olyan accountot, amelyek sértik bármilyen, törlésre vonatkozó szabálypontunkat. Nem vizsgáljuk, hogy ki követte el a szabálytalanságot."


Viszont az le van írva, hogy lesz*rják ki hibázott. Vagy ne oszd meg mással, vagy viseld a következményeket.

2012. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

elvileg az ujban nem. Mikor eltoroltek az arany rendszert irtak, hogy nem problema ha tobb ember hasznalja ugyanazt.


Mind1, mostmar ujra csak en hasznalom, kerdes az, hogy ha lejar az 1hetes no download period akkor tiszta lappal indulok, vagy varjak meg mindig a vissza nem toltott torrenteket.


Onjelolt eszosztok kimeljenek,csak aki erdemben tud valaszolni az irjon, koszi.

2012. okt. 21. 22:58
 4/6 A kérdező kommentje:

kedves 1.

kedves 2.


Fel tudjatok fogni, hogy mi a kerdes?

Nem az erdekel, hogy ki nem toltott vissza, hanem az ami a kerdesem volt.

2012. okt. 21. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


"A szankció letelte után ismét elérhetővé válik számukra a letöltés, de fokozottabban ellenőrizve lesznek a kötelezettségeik.

Azok a visszaeső felhasználók, akik 1 év alatt 3-szori letöltésmegvonást kapnak, kitiltásban részesülnek!"


Említi egy szóval is, hogy kell valamit kezdeni azzal ami nem lett visszatöltve?

Nem tudom kinek van szöveg értelmezési gondja...

2012. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor miert van olyan seed kotelezett torrentem ami 34 nappal ezelott lett letoltve? Mult honapban szinten kaptam figyelmeztetest a fent emlitett okok miatt.
2012. okt. 21. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!