Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítene, aki jártas netes...

Segítene, aki jártas netes vásárlásban? (TeszVesz-Vatera pl. )

Figyelt kérdés

Tegnap regisztráltam teszveszre és elég tudatlan vagyok. :) Azt szeretném kérdezni, hogy a 100 Ft-ot kötelező átutalni, addig nem is lehet vásárolni? Az eladó szabja meg a fizetési módot, vagy én is választhatok? Csak mert nekem jövedelmem nincs, a számlámon így értelemszerűen nincs pénz, csak ha berakok, amit nem szoktam, mert nincs értelme ezer forintokkal berohangászni. (de a gond, hogy átutalásnál ugye kell + költséget is fizetni, nem utalgathatok egyszerűen és ez nekem sok :( )

Na a lényeg az, hogy bankszámlás akciókat kikerülve kizárólag utánvétellel szeretnék vásárolni. De ha megszabja az eladó, hogy elővétellel, akkor ugye nem lehet utólag fizetni sehogy? :( (készpénzem van, csak tényleg a bankszámlával nem akarok vacakolni)


2010. dec. 5. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, a 100Ft-ot be kell fizetni, mert csak így lesz érvényes a regisztrációd.

Tudtommal 2 bank létezik, ahová csak utalni lehet a Takarék Szövetkezet és az AXA. Az összes többi banknál, kp-t is tudsz befizetni az adott számlára, csak ki kell töltened egy szelvényt. Nem kell feltétlenül, számláról számlára utalni.

Ezeken az oldalakon az eladók általában, előre kérik a termék árát. Aki nem így tesz, az túlságosan naív, vagy még nem járt pórul sohasem.

2010. dec. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!