Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek biztonságos a...

Szerintetek biztonságos a neten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több fiú ír askon, vagy facebookon, hogy ismerkedni szeretne velem. Általában beszélgetek velük, de nem tudom, biztonságos-e.

Egyszer beszélgettem egy sráccal, akinek marha jó dumája volt, de mikor kértem hogy küldjön képet magáról, küldött, és egyáltalán nem úgy nézett ki ahogy elképzeltem...finoman szólva...

Szóval biztonságos?:)

L/14



2013. ápr. 4. 19:00
1 2
 11/12 csacsi2 ***** válasza:

sokan ismerkednek neten és tudomásom is van sikeres kapcsolatokról! Megismerni a másikat főleg együttélés kérdése, de addig el kell jutni valahogy. Természetesen egyszerűbb valótlant állítani a neten, de szintén ismerek nagy hantásoka t személyesen! Amennyiben találkozóról van szó biztosítsd be magad, menj barátnőddel, nappal nyílvános és biztonságos helyen és értesíts másokat is hogy hol vagy ill. legyen kéznél a telefon!


Ha nem találkozol vele nem is ismered ki, ha találkozol akkor legyél óvatos és olvass a jelekből! Semmi baj a neten ismerkedéssel!

2013. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nemrég ölt meg egy süketnéma 17 éves lányt egy nála sokkal idősebb, sokszorosan büntetett alak. Neten ismerkedtek meg, sokat írtak egymásnak, aztán egyszer találkoztak. A gazember megölte a lányt, aki azonnal nem feküdt le vele. Ez is benne van a pakliban, éppen úgy, mint a gyerekeket szédítő pedofilok (vetkőzz le és forogjál a webkamera előtt). Csak óvatosan ismerkedj és beszélgess.
2013. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!