Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek biztonságos a...

Szerintetek biztonságos a neten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több fiú ír askon, vagy facebookon, hogy ismerkedni szeretne velem. Általában beszélgetek velük, de nem tudom, biztonságos-e.

Egyszer beszélgettem egy sráccal, akinek marha jó dumája volt, de mikor kértem hogy küldjön képet magáról, küldött, és egyáltalán nem úgy nézett ki ahogy elképzeltem...finoman szólva...

Szóval biztonságos?:)

L/14



2013. ápr. 4. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Biztonságos ha van nálad gumi..

Nem most komolyan viccet félre téve, mit értesz az alatt ,hogy biztonságos-e? Bár én a helyedben nem nagyon tenném, egyáltalán nem tudod kiismerni (még alapszinten sem).

2013. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eddig többnyire beszélgetés volt, de volt már rá példa, hogy akart személyesen találkozni, de én nem mentem, mert féltem, hogy.. szóval, mi van, ha pedofil, vagy ilyesmi.
2013. ápr. 4. 19:05
 3/12 anonim válasza:
33%

Merrefele laksz?

17/F

2013. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez most komoly??xD
2013. ápr. 4. 19:11
 5/12 miért.én? ***** válasza:
Inkább tartsd magad távol az ilyesfajta ismeretségtől. Mint tudjuk, azért piros az ördög szeme, mert sohasem alszik.
2013. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. ápr. 4. 19:12
 7/12 lindmayer ***** válasza:
és sokan azért a neten ismerkednek, mer a valóságban nem mernek\nem tudnak
2013. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen az, csak nem kell hülyének lenni és mindent elhinni amit gy alak mond a gép másik végén. Fenntartásokkal kell kezelni amit írnak és mondanak.
2013. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, igyekszem betartani!:D
2013. ápr. 6. 16:38
 10/12 anonim ***** válasza:

ismerkedni biztonságos.


neten kívül találkozni nem.

még senkiről nem hallottam, hogy a neten megerőszakolták, vagy megverték.

2013. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!