Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ezt eltávolítani...

Hogy lehet ezt eltávolítani az internetről?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy tudnék eltávolítani az xxx.fotokep.hu oldalról egy hozzászólást. Régen egy haverom poénból az én teljes nevemet használva tett megjegyzést egy mesztelen nő képe alá, amellyel engem rossz színben tüntet fel. Különböző keresőoldalak használatával saját nevemre keresve elő is kerül az oldal. Sajnos eddig nem találtam még modját, hogy tudnám azt megszüntetni, még az oldal fentartóinak sem találtam kapcsolati adatait. Tudna valaki valamilyen ötletet adni?

2013. márc. 17. 04:14
1 2
 11/13 TappancsMancs ***** válasza:
Kipróbáltam az egy szál email-t és tényleg visszajön nincs ilyen email cím.
2013. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Jó ötletnek tűnik a hozzászólás írása, de attól tartok nem vennék azt figyelembe.

Másrészről pedig, tudtommal kötelező fenntartani minden oldalnak valamilyen kapcsolati csatornát, amin be lehet jelenteni sértő, szabályellenes dolgokat a moderátoroknak.

Nincs valamilyen internetes oldal, ahol be lehet jelenteni a szabálytalan oldalakat? Tudtommal pedofil tartalmak jelentésére létezik több is, de ami foglalkozna hasonló problémákkal, olyat nem tud valaki véletlenül?

Másik aggodalmam viszont, hogy nincs is meg az a jogalap, ami miatt kérhetném a komment törlését.

2013. márc. 18. 23:05
 13/13 TappancsMancs ***** válasza:
Olyan weboldalt azt nem tudok. A hsz írása annyit érne hogy akkor ott van a kiigazítás is és aki végigolvassa a hsz-eket azt is elolvassa.
2013. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!