Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ezt eltávolítani...

Hogy lehet ezt eltávolítani az internetről?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy tudnék eltávolítani az xxx.fotokep.hu oldalról egy hozzászólást. Régen egy haverom poénból az én teljes nevemet használva tett megjegyzést egy mesztelen nő képe alá, amellyel engem rossz színben tüntet fel. Különböző keresőoldalak használatával saját nevemre keresve elő is kerül az oldal. Sajnos eddig nem találtam még modját, hogy tudnám azt megszüntetni, még az oldal fentartóinak sem találtam kapcsolati adatait. Tudna valaki valamilyen ötletet adni?

2013. márc. 17. 04:14
1 2
 1/13 DaniKacsa :P ***** válasza:
Nezzel utana a Google-nal! Biztos van valami lehetoseg hogy kiszedjek a nevedet a keresoidexbol (vagy valami ilyesmi:) ).
2013. márc. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
na akkor megkaptad a precíz,hasznos választ 07:27-től,))
2013. márc. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1: Hát ebből egy szót sem értettem. Nekem nem a Google-lel van problémám, hanem az xxx.fotokep.hu oldallal.
2013. márc. 17. 11:44
 4/13 DaniKacsa :P ***** válasza:
Azt hogy megkapod a neved alapjan azt az oldalt, az a Google keresojenek koszonheted, ha pl csinalsz egy tok uj weboldalt akkor kell valamiket kuldeni a googlehoz, hogy benne legyel a keresoben! Az a nem kivanatos oldal amin te fennt vagy, vagyis indexelve vagy (azaz beuldtek az google keresoje fele, valoszinuleg automatikusan), valahogy ki is lehet torolni! Csak nezzel utana az interneten a Google kereso indexelese utan, es magadtol is rajossz mit kell tenned!
2013. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 DaniKacsa :P ***** válasza:
Ja azt meg elfelejtettem hozzatenni, hogy nem azt a botranyos kommentet torlod ki ezzel, hanem csak a Google nem listazza ki a neved alapjan!
2013. márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
na akkor,ismét kaptál hasznosságot D : ))
2013. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! Értem, tudom, hogy erre gondoltál, de ez csak részben oldaná meg a problémát, meg egyébként sem gondolom, hogy ez megoldható lenne.

Szeretném véglegesen megszüntetni a problémát, vagyis töröltetni azt a bizonyos hozzászólást.

2013. márc. 17. 15:18
 8/13 A kérdező kommentje:

Végre találtam egy kapcsolati e-mail címet a fotokep.hu oldalon, azonban nem tudok nekik levelet küldeni, a kiszolgáló visszautasítja.

Van valakinek valamilyen ötlete?

2013. márc. 17. 19:22
 9/13 TappancsMancs ***** válasza:

A google-nak írni az tényleg csak félig oldaná meg a dolgot és akkor még ott vannak más keresők is. Egyébként milyen weboldal az amelyiken nincsenek fent alapvető adatok? Levelezési cím, telefon, email, üzemeltető kicsoda...? Nincs az oldalon adatkezelési szabályzatuk stb stb.


Amit tudsz csinálni az az hogy a képhez írj egy hozzászólást hogy ezt és ezt a hsz-t (hsz dátuma, időpontja, sorszáma) nem te írtad. Ehhez csinálj egy sajátneved regisztrációt előtagként "valódi". Ha a mostani nickednél nem szeretnéd megadni a nevedet. Szóval új nick pl: Valodi Takacs Sandor. Aztán írsz hozzá hogy az ... ne te voltál és kéred a moderátorokat hogy távolítsák el.

2013. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 TappancsMancs ***** válasza:

"ha pl csinalsz egy tok uj weboldalt akkor kell valamiket kuldeni a googlehoz, hogy benne legyel a keresoben!"


Ez sem így van. A keresőkbe való "regisztráció" az kicsit más de ilyesmi. Egy új weboldalt lehet "regisztrálni" a keresőkbe ami nem valódi regisztráció, hanem csak egy link elküldése a keresőknek, ami csak annyi hogy "van egy ilyen új weboldal". De a google és más keresők e nélkül a keresőbe való "regisztráció" nélkül is megtalálná az új weboldalt csak lehet pár hét vagy 1-2 hónap múlva. A keresők egyfolytában figyelik az új weboldalakat és meg is találják azokat maguktól.

2013. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!