Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan deríthetem ki hogy ki...

Hogyan deríthetem ki hogy ki lopta a netemet?

Figyelt kérdés
Van egy 16 gigás T-Mobile netem ami egy 3G-s routerrel meg van osztva. Most 1.-én volt számlazárásom de ma azt vettem észre hogy iszonyatosan lassú és a My T-Mobile is azt mutatja hogy lehasználtam a 16 gigát pedig képtelenség hogy én 4 nap alatt lehasználtam volna mert semmit nem töltöttem és videót sem néztem, mellesleg a gépemen lévő adatforgalom számláló is azt mutatja hogy 100 MB-ot használtam el eddig. Tehát 100% hogy lopta valaki a netemet. Már megváltoztattam a jelszót ( az előző jelszó is egy 15 jegyű WPA2-PSK jelszó volt szóval nem tudom hogy törték fel ) de most akkor is 1 hónapig 128 kbit/s-el szenvedhetek. Valahogy kideríthetem hogy ki lopta a netem?

2013. márc. 4. 14:02
 1/1 detronic ***** válasza:

Hogy ki azt nehéz lesz, de a router-ben elvileg van loggolás

ahol megnézheted hányan kapcsolódtak rá mostanában.

Elvileg az adatforgalmat is számolja. De itt lehet csak számokat fogsz látni, bár az én tp linkemen látszik a gépnév is....Utána max ha figyeled a szomszédokat ki mikor csatlakozik rá, s van otthon..

2013. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!