Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom lekódolni a...

Miért nem tudom lekódolni a netemet?

Figyelt kérdés

Adott egy SMC WBR 14-G2 router, a leírtak alapján csináltam majd nem mindent csak én nem a PPPoE xDSL választottam hanem hogy Cable Modem de amikor kiválasztom beadja hogy Host Name és MAC Address, MAC már ki van töltve HOSt üres,rámegyek hogy Save és van netem.

AZ LENNE AZ ÉN PROBLÉMÁM HOGY UTÁNA RÁMEGYEK HOGY SECURITY,Wireless A LEÍRTAK ALAPJÁN BEÍROM JELSZÓNAK HOGY ROUTER55 ÉS SAVE,UTÁNA MARAD MINDEN A RÉGI VAN WIFI...CSAK NEM TUDTAM LEKÓDOLNI,A HOST NAME MIATT LEHET?

HELP


SMC:


IP cím:192.168.2.1


Felhasználónév:admin vagy smcadmin


jelszó:


WBR 14-G2 router beállítása:


Nyissa meg a böngészőt, írja be a 192.168.2.1 IP címet. A megjelenő ablakba írja be smcadmin, kattintson a "Login"-ra. A következő ablakban kattintson a "next"-re." Wireless Network Name (SSID)" sorba írjon egy tetszőleges nevet. "Broadcast Wireless Network Name": Enable. "Wireless Mode" : 11b/g mixed mode. "Wi-Fi Channel Number":6. "Extend Range": Disable. Utána next. Az "Internet Settings" ablakban jelölje be a PPPoE xDSL-t. A következő ablakban írja be a felhasználónevét, majd a jelszavát kétszer. A "Service name" mezőt hagyja üresen. Az "MTU" 1454. A "Maximum idle time" 0. Kattintson a nextre. Ezzel befejezte a router beállítását. Ismét írja be a böngészőbe a 192.168.2.1 IP címet. Írja be smcadmin, kattintson a loginra. Kattintson a bal oldali menüben a "Security" pontra. Azután "wireless". A következő ablakban Enable, majd Save settings. Az "Allowed Client Type" sorban jelölje be a WPA/WPA2 Only sort, majd save settings. Kattintson a "WPA/WPA2" pontra. "Cipher suite": TKIP+AES (WPA/WPA2). "Authentication": Pre-shared Key. "Pre-shared Key Type": passphrase. A Pre-shared Key sorba írjon be egy tetszőleges szót vagy szöveget 8 és 63 karakter között, ezt a jelszót fogja használni a Wlan hálózathoz. Kattintson a "Save settings"-re, ezzel elmentette a biztonsági beállításokat, illetve befejezte a beállitást.



2013. jan. 29. 15:14
 1/1 soccerway ***** válasza:
Berakhatnál egy képet a wireless beállításokról, az többet mond minden szónál.
2013. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!