Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik szedi jobban a netemet?

Melyik szedi jobban a netemet?

Figyelt kérdés

Skype, vagy xfire?

Melyiktol lesz nagyobb a pingem?

Ts3-on sajnos nem lehet hallani amit mondok..

Tudtok meg esetleg ilyen programokat amiktol nem lesz nagy a pingem multis jatekok kozben?



2013. jan. 20. 08:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A skype nagyon alattomos a gépet is hihetetlenül tudja enni amúgy tudom ajánlani a ventrillo programot ami egy nagyon kicsi de jó beszélgető progi ... mint a TS
2013. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Es a netemet csak nagyon kicsit eszi? :D
2013. jan. 20. 09:29
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha a TS3-at nem tudod beállítani, akkor a másik 2 progi sem fog csodákat művelni. Állítsd be a TS3-at normálisan!
2013. jan. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hat.. Utolsonak csak annyit hogy bevan allitva rendesen, a mikrofonommal van a baj sajnos!.. De amit az 1. Ajanlott kifogom probalni!

Es a kerdes nem a ts beallitasarol szol, hanem arrol hogy melyik eszi kevesbe a netemet!

2013. jan. 20. 11:16
 5/15 A kérdező kommentje:
Esetleg más ilyen kisebb programok?
2013. jan. 20. 14:14
 6/15 anonim ***** válasza:

A TS3 tuti kevesebbet fogyaszt, mint a Skype.

Viszont: ha a mikrofon a rossz, akkor mit vársz? A Skype majd megjavítja?

2013. jan. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ertetek engem... Skype-on kicsit halkan, de mukodik a mikrofonom.. Ts-en meg semmi nem hallatszik! Pedig fullra van veve minden ami csak lehet.. Probaltam masik fulessel is, azzal mar jo volt a TS.
2013. jan. 21. 09:15
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen halkabb, mert egy sima beszélgetésnél is 100%-on járatja a procit, hogy ki tudja hámozni a csendből a hangod.

"Ingyen ebéd nincs":

A.) Veszel egy headsetet

B.) Skype és szaggat a játék

C.) Veszel egy jobb gompet és az bírja a Skype-ot meg a játékot együtt

2013. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na jó inkább sz*rok az egészre.. Senki nem tud normális választ küldeni akkor fölösleges volt feltenni a kérdést!
2013. jan. 21. 15:23
 10/15 anonim ***** válasza:
Na jó inkább sz*rok az egészre.. Valaki nem tudja felfogni a választ, akkor fölösleges volt válaszolni a kérdésre!
2013. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!