Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik szedi jobban a netemet?

Melyik szedi jobban a netemet?

Figyelt kérdés

Skype, vagy xfire?

Melyiktol lesz nagyobb a pingem?

Ts3-on sajnos nem lehet hallani amit mondok..

Tudtok meg esetleg ilyen programokat amiktol nem lesz nagy a pingem multis jatekok kozben?



2013. jan. 20. 08:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Bocs, itt most azzal van a baj, hogy kértem a Ventrillohoz hasonló progikat, Te pedig jöttél nekem a TS beállításával és stb.. NEM EZT KÉRTEM!
2013. jan. 21. 17:51
 12/15 anonim ***** válasza:

K.: az a baj, hogy utálom, ha az emberek nem értenek. Más már rég törölte volna magát erről a topicról, hogy a kis tacskó, had főjön a levében, majd rájön, hogy nem úgy van, ahogy gondolja... ...vagy nem.

Azért nem ajánlok másik programot, mert nem a TS3-nak van baja, hanem a gépednek. Amíg ezt nem oldod meg, addig bármilyen programot is teszel fel nem jutsz eredményre. Mivel neked kb mindegy mi a program, csak jó legyen én egyből ezt az utat javaslom. Persze a gondolkodás helyett, te csak azt hajtogatod, hogy "nem ezt kérdeztem"

"Nem a víz a h*lye, ha a kacsa nem tud úszni!"

2013. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy a gépemnek van baja, hanem a mikrofonnak a fülesemen.. Nah, most hogy ezt tisztáztuk tudsz valami egyéb programot a TS3-nál, vagy elmondod még ötödjére is hogy a gépemmel van a baj?
2013. jan. 21. 19:26
 14/15 anonim ***** válasza:
A lányeget megértetted. Ennek örülök. Tök mindegy milyen programot teszel fel a fülesed mikrofon része nem javul meg. Tényleg ennyire nehéz a felfogásod v. szórakozol velem v. egy hat hatévessel vitatkozom?
2013. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

En nem szorakozok veled.. Csak kertem egy programot!

Ha mar valaszolsz, a kerdesre is valaszolj!.. Ertem hogy a mikrofonnal van baj, de ettol fuggetlen kerhetek egy masik progit a ts helyett nem?...:)

2013. jan. 22. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!