Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Könnyen fel tud törni egy...

Könnyen fel tud törni egy hacker egy Facebook fiókot?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

attól függ mien szinten van

a legtöbben nem tudják,

a legprofibbak feltudják, de a facebook szinte mindig egy két alkalom után észleli, akkor kereshet egy új módszert.

2013. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A kérdés megválaszolásához szükséges, hogy a célpont mennyire hülye...

ugyanis a facebookot nem feltörik, hanem rájönnek az illető "kiskutya" szintű jelszavára.

Normális jelszóval nem fogják feltörni a fiókodat, az fix.


A rossz jelszó ilyen: jancsi12

A jó leszó ilyen: Ik93nZ2nm


Nomeg ésszel kell használni pl. nem hagyod bejelentkezve olyan gépen, amit más is használ.

2013. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha a celszemely szamitogepen van egy trojai vagy egy keylogger vagy valami mas hasonlo a jelszo minosege nem fontos ..lehet barmilyen bonyolult...

ha a belepesi adatokat tarolja a bongeszo ,akkor egybol megvan...ha nem akkor varni kell ,amig belep valaki azokkal az adatokkal....

2013. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért kérdeztem, mert tudom hogy például a NASA oldalári is bemásztak. Ezek szerint egy Facebook oldalra való bejutás elméletileg gyerekjáték kell, hogy legyen!
2013. febr. 28. 08:53
 5/11 A kérdező kommentje:
A 20:25-kor érkezett válaszra reagálnék. Én a "Ik93nZ2nm" jelszót nem jegyezném meg, tehát fel kellene írnom valahová és azt ugye megtalálhatják. Persze ez lehet az én hibám is, hogy ilyen pocsék a memóriám. :)
2013. febr. 28. 08:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Nos, én a sz.ig. számomat, számlaszámomat és a hasonlóan bonyolult jelszavamat is tudom fejből, szóval bocsi, a te memóriád rossz.
2013. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mi már csináltunk ilyen dolgokat régebben és olyan szintre jutottunk haverokkal hogy rengeteg facebook fiók jelszavához jutotunk hozzá programozással nem vagyunk hackerek csak kipróbáltuk mikre vagyunk képesek. nem foglalkoztat minket az ilyesmi mert egy pocsék és a végén unalmas dolog rengeteg probálkozás után sikerül rengeteg mindennek meg kell egyeznie nagyon összetett dolog szakértelem kell hozzá ki kell találni a facebook biztonsági szakértői mivel állnak elő. ha valaki ilyenbe kezd nagyon sok időtkell rászánnia mert egyik napról a másikra nem fog neki menni. ez nem film hogy 5 perc alatt mindenhol ott van. szóval nem hiszem hogy akinek van szabadideje ilyenel üti el meg egy igazi hacker nem fog facebook szarokal foglalkozni inkább máshova néz be
2013. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint, amit leírtál elég könnyű dolog bemászni egy Facebook fiókba. Valójában tökéletesen megválaszoltad a kérdést. Köszönöm!
2013. márc. 2. 08:16
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok még mindig, nem mondanám hogy könnyű a facebook szervereit napokig csesztettük mig lekértünk egy csomó felhasználó adatát
2013. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy foglalkoztál a kérdéssel. A leghasznosabb információkkal Te szolgáltál.
2013. márc. 2. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!