Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 16 Gb-os 21 mbit/s-os mobilint...

16 Gb-os 21 mbit/s-os mobilinternetem állandóan elmegy az az 0 a letöltési sebesség. Lehet a mobilstick az oka?

Figyelt kérdés

Ez az a csomag: [link]


6990 ft-ot fizetek és a letöltési sebesség gyakran 0 megabit/s. Ez azóta van amióta új stick van, mert a régi eltört. Lehetséges hogy az az oka? mert régen soha nem volt olyan hogy azt írja ki hogy 'a weboldal nem elérhető'...most meg 20 percenként ez van. Évek óta ez a csomagom van és mindig villámgyors volt. pl. a facebookon is az üzenőfalat ahogy lapozom le csak szaggat akadozik. Meg más oldalakat is csak úgy ad be sokszor ha többször frissítem, mert mindig az írja hogy a weboldal nem elérhető. Szerintetek vegyek új stickket? megoldaná a problémát? én már csak erre tudok gondolni. Már kérdeztem bent a t-mobilba is és az mondták nem tudják miért. A stick csak nem rég jutott eszembe, hogy lehet le kellene cserélni. Egyébként ha már csak 2 megbitre felugrik a sebesség már villámgyors, csak legalább annyi lenne mert sokszor 0. itt látni h megint 0 volt a letöltési sebesség:

[link]


2013. febr. 24. 22:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Értem, és az hogy hol világos hol meg sötét kéket világit? megfigyeltem hogy gyakran váltakozik.... egyre jobban úgy gondolom, hogy a stickkel lesz a gond, mert évek óta ez a csomag van és soha nem volt ilyen gond hogy 20 percenkén 0 a letöltési sebesség és egy csomószor kell frissíteni az oldalt, hogy újra legyen net. Remélem az lesz a gond, ha nem akkor bemegyek újra a t-mobile-ba...igaz amikor utólag megemlítettem ezt a problémát, akkor azt mondták nem tudják mi okozhatja ezt. Jó mi?
2013. febr. 28. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!