Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 16 Gb-os 21 mbit/s-os mobilint...

16 Gb-os 21 mbit/s-os mobilinternetem állandóan elmegy az az 0 a letöltési sebesség. Lehet a mobilstick az oka?

Figyelt kérdés

Ez az a csomag: [link]


6990 ft-ot fizetek és a letöltési sebesség gyakran 0 megabit/s. Ez azóta van amióta új stick van, mert a régi eltört. Lehetséges hogy az az oka? mert régen soha nem volt olyan hogy azt írja ki hogy 'a weboldal nem elérhető'...most meg 20 percenként ez van. Évek óta ez a csomagom van és mindig villámgyors volt. pl. a facebookon is az üzenőfalat ahogy lapozom le csak szaggat akadozik. Meg más oldalakat is csak úgy ad be sokszor ha többször frissítem, mert mindig az írja hogy a weboldal nem elérhető. Szerintetek vegyek új stickket? megoldaná a problémát? én már csak erre tudok gondolni. Már kérdeztem bent a t-mobilba is és az mondták nem tudják miért. A stick csak nem rég jutott eszembe, hogy lehet le kellene cserélni. Egyébként ha már csak 2 megbitre felugrik a sebesség már villámgyors, csak legalább annyi lenne mert sokszor 0. itt látni h megint 0 volt a letöltési sebesség:

[link]


2013. febr. 24. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én Vodás vagyok, stickem van (Broadband eszköz).

8 GB a korlát és 6000-t fizetek, de stabilan működik, most is sötétkéken világít.

Nézd meg a beállításokat, APN, DNS1, DNS2.

Nézd meg, kizárólag 3G-re van beállítva?

Nézd meg, a Tűzfalon engedélyezve van az az USB port, amire csatlakozik?

Próbáltad már letörölni és újratelepíteni a sticket?

2013. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Előbb a gépet nézd át, valamiért blokkolja a sticket.

Aztán vidd el a boltba, lehet, hogy a sticken szoftvert kell cserélni.

2013. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerinted újratelepítsem a sticket? még az nem történt meg. Mondom ez csak azóta van amióta ez a stick van (Broadband Stick E173) azelőtt soha ilyen nem volt. Nyáron lett lecserélve és az elején 1szer 1szer fordult elő ez. Most meg naponta 20x is. Most is ahogy ide írtam és elakartam küldeni a válasz kiírta hogy a weboldal nem elérhető, így újra kellett írnom az egészet....
2013. febr. 25. 09:32
 4/11 A kérdező kommentje:
egyébként előtte nekem is 8GBos volt 6500-ért és egyszer amikor felhívtam a t-mobilt, akkor mondta egy t-mobilos munkatárs hogy mivel minden hónapban elhasználjuk a 8 gb-ot, miért nem váltok 16 gb-ra, mert az csak 490 ft-al több, de dupla GB. Szóval ez nagyon jó, mert már nem korlátoz le minden hónap végén, és erre most meg jön ez hogy állandó 0 letöltési sebesség....
2013. febr. 25. 09:36
 5/11 A kérdező kommentje:
ja az lemarad, hogy nekem is sötétkéken világít. Az jelent valamit? Egyszer volt olyan h reggel bekapcsoltam a gépet és zöldet világított. néztem is hogy mi az isten lett vele, mert semmit nem adott be és zöldet se világított még....a statisztikán belül a grafikon azt mutatta hogy a feltöltési sebesség 5mb/s a letöltési meg 0 volt. bármit csináltam zöldet világított. Bevittem a t-mobilba persze nem tudták mi lehet vele. Hazajöttem és kb. 2 óra múlva azt láttam h megint sötétkéken világít és már lehetett netezni. Magától "megjavult". Mai napig nem tudom mitől volt az....
2013. febr. 25. 10:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Sötétkéken világít: ez a szélessáv és a legjobb sebesség. Ha mégis lassú a neted, a stick nincs beállítva szélessávra (HSDPA).APN, DNS értékeket írd be.
2013. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra.
2013. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már újratelepítettem, eddig még jó, majd meglátjuk mi lesz. Amikor megnyitom a t-mobile internet managert a bal sarokban lent a jelerősség mellett ezt a kettőt írja ki felválta: UMTS,HSPA (nem HSDPA, amúgy a kettő ugyanaz?!)
2013. febr. 28. 11:11
 9/11 A kérdező kommentje:
Hiba telepítettem újra, ugyan az van. Sőt megfigyeltem hogy a stick egyszer sötétkéket egyszer világoskéket világít...
2013. febr. 28. 17:36
 10/11 anonim ***** válasza:

UMTS,HSPA (nem HSDPA, amúgy a kettő ugyanaz?!)

Nem, a HSDPA a szélessáv, a HSPA a hiper szélessáv. De ha nálatok nincs ennek lefedettsége, nem fog működni.

[link]

2013. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!