Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem szüntetik már be az...

Miért nem szüntetik már be az Internet Explorert? Ha meg nem szüntetik be akkor miért nem javítják már meg hogy ne legyen csiga lassú?

Figyelt kérdés
Esküszöm egyszer a Mozillán nem tudtam megnézni a Facebookot és átmentem explorer-re de mire betöltötte a Facebookot kb 10 perc!Amikor be is adta akkor is olyan lassú volt h nem lehet szavakkal kifejezni...
2013. febr. 23. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, ugyan én nem használok explorer-t, de kib#szott GYORS. Másodszor meg miért baj hogy még van? Ha nem tetszik leszeded azt amelyiket akarod. Ennyi az egész.
2013. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Néhány éve még megállta volna a helyét az az állítás, hogy lassú. Ma már ez nem igaz. Én sem használom mert bizonyos dolgokban egy kicsit körülményes, de nincs azzal olyan komoly baj mint ahogy azt beállítod. A lassúság oka, az nálad keresendő !
2013. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálam a Mozilla qrva gyors az Explorer az ellentétje ..qrva lassú =/
2013. febr. 23. 15:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak azért nem explorert használok, meg egyes oldalakat nem, vagy furán jelenít meg. De gyorsaságilag nekem nincs fene gondom:) Amúgy én awant-ot használok. Nekem ez tökéletes.
2013. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

próbáld meg, hogy az I. Explorer 8-ra vagy 9-re frissítesz!

(fényévekkel gyorsabb, mint a 7-es!, nem mellékesen, vszínűleg azért azérta lassúság, mert nagyon sok weboldal, már egyáltalán nem támogatja a 7-es verziót, /többekközött Faszbukk sem!/ezáltal a kár negyed órába is telhet, a betöltése)

2013. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ja, és a Mozilla Firefox legújabb (v18) is elbújhat, az Opera, Chrome és a Dragon sebességéhez képest.

/Firefox - 2ütemű Trabi, az összes többi Forma1/

2013. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyit mindenképpen megjegyeznék, hogy egy böngésző megítélésében, nem elsődleges szempont a gyorsaság.

Mindenki azt emeli ki elsőként, pedig egy közepesen teljesítő normális géppel használva, valamennyi gyorsan működik.

2013. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Használj 10-es verziót!
2013. júl. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!