Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem szüntetik meg az...

Miért nem szüntetik meg az olyan oldalakat, mint a puruttya és a napiszar?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert van rá igény?

Kurv@ is addig fog állni az út szélén, amíg van, aki dugja őket.

2012. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1. Sok olvasója van és idióták lennének megszüntetni

2. Ezeknek a szerverük nem itt van az országba hanem valahol teljesen máshol tudtommal még Európában sem lehet megtalálni a szerverüket, így a hatóságok semmit nem tudnak tenni.

3. A szerkesztőket sem tudják elkapni mert titkosítva vannak és a nyomukra bukkanni lehetetlen.

2012. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nincs rá igény, hiszen mindig ugyanaz a 20 ember kommentelget.

Egyébként nem hiszem, hogy nagyon megérné a szerkesztőknek hosszútávon, mert egyszer el fognak csúszni, valaki kideríti, kik csinálják. Akkor aztán nem lennék a helyükben.

2012. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, mennyi komment van, az nem = az olvasók számával.
2012. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Engem legjobban a személyiségi jogok megsértése akasztott ki, amikor az egyik ismerősömet felrakták erre a ganéj oldalra.
2012. jún. 9. 15:45
 6/13 anonim ***** válasza:

Elszaladt velük a ló, mert kiraknak beküldött képeket is.

Kit vonsz felelősségre? Azt, aki beküldte, vagy aki kirakta?

Mind2t?

Rengetegen olvassák és addig nem fog megszűnni.

2012. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

egyszer egy jó barátom azt mondta

egy társkeresőt csak ugy lehet üzemeltetni ha HAZUDUNK:)

ÉS NÉHA JÓL JÖNNEK A JÓ BARÁTOK

2012. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha magyar a barátod, ellenségre már nincs is szükséged.
2012. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
:))
2012. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nem feltétlen sérti a személyiségi jogokat. Attól függ honnan kerültek fel. Ha például valaki beküld egy képet rólad, ami sehol nincs fent, akkor lehet annak nevezni. De rengeteg háborgást olvastam olyanoktól, akiket facebookról raktak fel. Pedig a facebook szabályzata világosan leírja(és még jó pár ilyen oldalé), hogy a feltöltött képeket ások is szabadon felhasználhatják. Az már más téma, hogy a sok észlény nem olvassa el ezeket a felhívásokat, csak kattintgatnak. Szerintem is elég idegesítő oldal, bár én úgy gondolom van olyan, aki megérdemli, hogy ott legyen, de ez ritka, mert 10 posztból talán egyről mondhatom el, hogy oda való. Amiért talán elő lehetne venni az egész társaságot, az a becsület sértés, ugyanis olyan dolgokat írnak egyes emberekről, amiknek a fele se igaz. De szerintem is megszűnhetnének már, mert én már unom őket.
2012. júl. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!