Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon, hogy lehet megcsin...

Facebookon, hogy lehet megcsinálni, hogy csak néhány ismerőst rejtsen el és ne senkit vagy mindenkit?

Figyelt kérdés

Szval azt szeretném megcsinálni, hogy az ismerőseim ne lássák h 2-3 ember az ismerőseim között van.

Azt megtudom csinálni h senki ne lássa az ismerőseimet, de nem szeretném ha zárkózottnak tartanának h eltitkolom az összes ismerősömet.

(Ha kérdeznétek miért akarom elrejteni őket, azért mert nem akarom h lássák milyen antiszemita, neonáci "haverjaim" vannak. Nehogy azt higyjék én is olyan vagyok... Viszont nem akarom őket kitörölni nehogy megsértsem őket.)



2013. febr. 16. 13:17
 1/2 Peti1988 válasza:
Elvileg hozzá lehet adni ismerősöket egy un. korlátozott listához, és akkor csak azokat a dolgokat látják amiket te engedsz nekik, de nem tudom pontosan hogy kell beállítani.
2013. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen van ilyen, de ez csak arra jó, hogy bizonyos postjaidat vagy fényképeidet, megjelöléseidet egyesek ne lássák.


Én viszont azt szeretném megcsinálni, hogy az ismerőseim, amikor rámennek az én ismerőseim listájára, akkor "X" és "Y" embert NE lássák ezen a listán...

Egyáltalán meglehet ezt csinálni?

2013. febr. 22. 23:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!