Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem tudom reggel megcsináln...

Ha nem tudom reggel megcsinálni a terhességi tesztet, akkor a vizeletet lehet tárolni néhány órát?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
igen de csak is szobahömérsékleten.letakarva
2012. ápr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én déli vizeletből teszteltem pozitívat 2 nap késés után. Nem tartogattam a reggelit üvegben, hogy büdösödjön :) inkább 2 tesztet vettem, mondván, hogy ha a déli - lesz, akkor majd másnap reggel is tesztelek. Hát nem volt rá szükség. :)
2012. ápr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mai tesztek már annyira érzékenyek,hogy a nap bármely szakában kimutatják ha terhes vagy! Azért ajánlják a reggeli tesztelést mert olyankor a legtöbb a hcg hormon a szervezetben,mivel éjszaka nem eszel nem iszol nem pisilsz van ideje gyűlni! Viszont ha már terhes vagy akkor mind 1 mikor tesztelsz pozitív lesz! Mikor terhes lettem a fiammal én késő délután csináltam a tesztet,várnom se kellet az eredményre,ahogy szívta a vizeletet magába úgy jött elő a 2 csík!
2012. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se tartogasd, inkább csináld meg úgy, hogy a teszt előtt pár órával nagyon keveset igyál (mint ahogyan éjszaka sem iszol). Drukk!
2012. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!