Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden terhességi tesztet...

Minden terhességi tesztet (mégha a nap bármely szakaszát is javasolják) érdemesebb reggel az első vizeletből megcsinálni?

Figyelt kérdés
Szombaton kellett volna megjönnie, ha holnap reggel csinálok egy tesztet, van esélyem, hogy vmit kimutat? Tegnap du. csináltam egy Gabrielt, de negatív lett. Nem szeretnék újra csalódni. Mert el sem tudom képzelni, miért késik ennyit, és miért émelygek.
2008. jan. 3. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez a késés még nem olyan sok, bár az émelygés sok minsent elárulhat.Én azt mondanám várj egy pár napot,( a legtöbb teszt kimutatja bármely napszakban,) és csinálj egyet.Sok sikert!
2008. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Csináld reggeli első vizeletből,akkor a legmagasabb a HCG hormon a szervezetben ha babás vagy.Sok sikert!
2008. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!