Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Végleg megszünt a Windows...

Balogzsolt1 kérdése:

Végleg megszünt a Windows Live Messenger?

Figyelt kérdés
Skype nekem nem müködik valamiért az összes barátommal legalább 100 van beszélek minden nap tegnap előtt még jó volt de ma már nem azt olvastam hogy megszűnik de ugye ez csak mese beszéd szerintem az MSN százszor jobb mint a skype
2013. febr. 10. 17:35
 1/5 Komplikato ***** válasza:

Hónapok óta hivatalosan kint van mindenhol, hogy márciustól VÉGLEG megszűnik Az meg a Microsoftot nem izgatja szerinted melyik jobb. A Skype-nak sokkal több felhasználója van és ha már megvették nem fognak két külön szoftvert csinálni.

A Messenger meg miben volt minél jobb? Kb. bármilyen alternatív chat szofver vagy azonnali üzenetküldő könnyebb, gyorsabb, okosabb, rugalmasabb volt nála ...

2013. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem mese beszéd.Olvas híreket is néha.

[link]


Már tavaly bejelentették. Márciusba szűnik meg.

2013. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az MSN sokkal színvonalasabb kár hogy már minden jót tönkretesznek köszi a válaszokat!
2013. febr. 10. 20:05
 4/5 petizacc ***** válasza:
Ideje regisztrálni a facebookra.
2013. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Maradok a Myvipnél nekem az bőven elég :)
2013. febr. 10. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!