Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez valóban lehet így a facebbo...

Ez valóban lehet így a facebbook-on?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy, ha én nézek meg egy ismerősömet, akkor a fényképek-térkép-kedvencek előtti ismerősöknél mindig a legelső az a személy.


Ha ő néz meg engem, akkor a tevékenységek alatti nagyobb ismerősök téglalapban van legelső helyen.


Valamint az mit jelent, ha nekem tetszik egy lány, (szokta nézni az adatlapom, ez biztos) viszont neki más fiú is tetszik, mert kettőnk közül akar választani. Amikor ez a lány ott van a tevékenységek alatti nagyobb ismerősök téglalapban, akkor az ő adatlapján is ott van az a fiú. Amikor nincs ott a nagyobb téglalapban nálam, akkor a lánynak sincs ott a fiú a nagyobb téglalapban.



2013. febr. 9. 20:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Persze nem mindig a leges legelső helyen van, ha frissítem újra az adatlapom, vagy a lány adatlapját, akkor a személy vagy nálam a lány képe hátrébb megy, de benne van a hat személy között.
2013. febr. 9. 20:17
 2/2 anonim válasza:
Ne haragudj de ez olyan nyakatekert hogy vmi hihetetlen...milyen téglalapok??Nekem egy helyen jelzi az ismerőseimet kb mindig ugyanazok az emberek vannak ott.
2013. júl. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!