Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gyors, garantált sebességű...

Gyors, garantált sebességű wifis megoldást korrekt tévészolgáltatást kitől, mit érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

T-ho.e-tól szeretnénk örökre megválni. Ők építették ki anno a rendszert Zu.lóban. Telefon (kábeltelefon), tévé (IPTV), internet (garantált alatti sebesség, ha éppen volt) tekintetében a 3 hetes meddő javítási kísérletezgetéseik miatt fogyott el a türelmünk. Az analóg tévé működőképes.

A Dig.t már próbáltuk parabolaantennával, de az adás a felhőátvonulások függvénye volt, így ezt nem próbálnánk újra. A dekóderes, 2 távirányítós megoldást is mellőznénk.

Köszönöm a tanácsokat!


(egy laikus)


2013. febr. 5. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Digi tv minősége leromlott, a Discovery csatornákat elvették, a net tűrhető. TV-t semmiképp sem tőlük!!! Max netet.


UPC meg pofátlanul magas áron adja a normálisabb csatornák csomagját és pénzt kér ahhoz ha nem akarod az áramzabáló, kritikán aluli használhatóságú teljesen felesleges plusz szolgáltatásokat nyújtó UPC dobozt használni, hanem egy sima dekóder kártyát CI kártya szeretnél használni (havi 1000Ft plusz, ami teljesen indokolatlan, ők így lopnak).


Eljutottunk oda 2013-ra Magyarországon, hogy hiába van az EU törvényeknek megfelelően egy háztartásban 2 szolgáltató lehetősége, egyik sz@rabb, mint a másik drágább.

2013. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én itt szoktam tévét nézni:

[link]

Csak annyi a bibi, hogy sosincs szabad hely, ezért donatelni kell, viszont egész jó, van 12 csatorna asszem.

2013. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ennél a szolgáltatónál van az internet,tévé: [link]

80/30 Mbites net + 58 csatornás kábeltévé 8000 Ft-ért :)

Már 8 hónapja vagyok ennél a cégnél és eddig egyszer sem volt velük probléma! A net szinte mindig jön 80/30 Mbites sebességgel :)

2013. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


És a tévénél nincs dekóder meg semmi, csak bedugott a kábel végét a tévébe és már nézheted is :) .

2013. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsaitokat!
2013. febr. 6. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!