Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen típusú angol középfokú...

Milyen típusú angol középfokú nyelvvizsgát érdemes választani? Garantált sikert szeretnék!

Figyelt kérdés

ECL, euroexam vagy Bme .....

Milyen könyvből érdemes felkészülni?

Írásbeli és szóbeli vizsgarészekről mi a véleményetek?

3 és fél éve tanulok angolt.


2010. dec. 13. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én BME-n voltam, és nekem nagyon bejött...az ügyintézés gördülékeny, az eredmény hamar megvolt, és átmentem:D
2010. dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ECL-hez szókincs kell, az EURO egy- és kétnyelvűben is elérhető.

Én alapból egynyelvűt választanék, mert gyengém a fordítás (nem a szövegértés miatt, hanem a pontos, magyaros fordítás miatt :) és ezt pontozzák azt hiszem)

Szóval én az ECL és az Euro egynyelvű közül választanék, mindkettő ad nemzetközi bizit is... Az ECL magnóról sokan rosszat mondanak, szóval talán akkor Euro, azt eddig csak dicsérték :)

EURO!!

2010. dec. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!