Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bet365-nél van olyan hogy...

Bet365-nél van olyan hogy korlátoznak/tiltanak amennyiben többször, sokat nyerek?

Figyelt kérdés
Köszönöm a lényegretörő,kulturált válaszokat!

2013. jan. 26. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem !! Nem tehetik meg ha csak nem hazudtál a koroddal kapcsolatban!!!
2013. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyen jellegű tiltásra gondoltam,nyeremény miatt:DKorommal semmi gond,megvan egyedül is:P
2013. jan. 26. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg hülyére nyered magad akkor korlátoznak ,de ez még nálam nem fordult elő.Játssz nyugodtan .
2013. jan. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hookuszpook ***** válasza:
81%

Hogy mgtehetik-e vagy sem, azon lehet vitatkozni, de hogy folyamatos nyerést követően megteszik, az biztos. Ez nálam minimum a nem tisztességes kategória, habár ez őket természetesen nem érdekli.

Mielőtt bárki úgy gondolná, hogy csak kitaláltam ezt, képmentésem is van arról a levélváltásról, melyben konkrétan rákérdeztem, miért csak töredékét tudom feltenni az előzőleg lehetséges összegeknek. Itt nem tudom csatolni ezt a képet, de ha valaki kételkedik, elküldöm e-mailben.


Egy kis kivonat a levelezésből:

"A felhasználónak ajánlott összeg függ az esemény természetétől és kereskedőink a felhasználó játékának jövedelmezőségére vonatkozó megállapításától. Sajnáljuk, hogy az ajánlott összeg ez esetben kevesebb, mint amit meg szeretett volna tenni.

Üdvözlettel.

Attila T.

A bet365 csapata"


Ez nem igazán elégítette ki a kíváncsiságomat, írtam nekik:

"...levelükben szereplő "a felhasználó játékának jövedelmezősége" kifejezés sejtet valami olyat, hogy ha a játékos nyer, akkor történik korlátozás, de szeretnék konkrétat tudni, nem feltételezni valamit, ami esetleg nem valós. Úgy gondolom, egyszerű kérdést tettem fel, szeretnék rá konkrét, egyszerű választ kapni."


A válasz:

"Köszönjük levelét.

A korlátozásnak biztonsági okai vannak, sajnos további részletekkel nem tudok szolgálni.

Megértését köszönjük.

Üdvözlettel:

Péter bet365"


Számlámat nem zárták be, használhatnám, ha akarnám, tehát biztosan nem csaláson kaptak korommal vagy bármi mással.

Az más kérdés, hogy én egy olyan módszert használok, amellyel biztosan nyerek a sportfogadáson, így nem csoda, hogy szúrja a szemüket. Ha érdekel, hogyan lehet ez, tudok adni egy webcímet, de itt nem írhatom le, mert kitiltanának érte.

2013. jan. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két iroda kivételével mindenhol korlátozzák a nyerőket, de szerencsére ki lehet védeni, csak be kell szerezni pár igazolványképet, és azok nevében lehet tovább játszani.
2013. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Kedves 'hookuszpook'!

Engem igazán érdekelne a te biztos sportfogadási módszered. :)

Eltudnád küldeni privátban nekem azt a webcímet? Vagy bármi más info is jól jön. :)

Előre is köszönöm.

2014. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 janika008 válasza:

Szia!


Az lenne a kérdésem,hogy kaptál-e segítséget

hookuszpook-tól a tuti nyerő taktikára vonatkozóan?


Köszönöm a választ!


Janika

2014. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nagyon egyszerű hókuszpók! az arbitrázs fogadásaid miatt korlátoznak, elég hamar kiszűrik az irodák az ilyeneket, úgyhogy hosszútávon nem ajáánlott, ha cska nem akarsz újabb meg újabb accountokat csinálni, amire amúgy egy idő után szintén rájönnek és ki is tiltanak a francba! de hajrá!
2019. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem teszek arbitrázs fogadásokat, csak szimplán jobban értek egy-egy ligához, mint a fogadóiroda. Nagyjából 5 ezer eurót tudtam kiszedni a saját nevemmel, mielőtt korlátoztak. Óriási szemétség, így is hülyére keresik magukat a sok szerencsétlen függőn.
2020. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!