Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internetem 5 percben...

HuGC_Berry kérdése:

Az internetem 5 percben többször elmegy. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Az invitelnél vagyok 5 Megás a csomagom. Eddig nem volt baj vele, egész nyáron ment mint az álom. Általában játékokat töltök és azoknál szokott ez előfordulni. Egyszer 450kb/s aztán pár másodperc után hosszabb ideig 0.2kb/s... Sőt, ha skype-on barátaimmal beszélek késik a hang is...

2012. dec. 16. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem wifin keresztül használod? Nekem ott fordult elő hasonló a gyenge router miatt.
2012. dec. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De TP-LINK-en osztom ketté... De a másik gép mostanában nem fut és így is elmegyeget... :S
2012. dec. 16. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még mindig fennáll a probléma kérlek hívd az Ügyfélszolgálatot a vezetékes telefonról ingyenesen hívható 1443-as telefonszámon.


Vagy amennyiben van lehetőséged látogass el a hozzád legközelebbi Telepontba.

2012. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, szóval a dolog megoldódott. Vannak ez a vevő amit egy régióban páran használnak, mondjuk 10-en. Meg van mondva, hogy ennek a 10 személynek mekkora lehet a max sebessége. Viszont volt itt a régiómban valaki akinek rossz volt ez a cucca (bocsi, nem vagyok otthon a témában) ez leszívta a sebességet a sok vesztett csomagja miatt. Az volt az érdekes, hogy 23-24-ra között reggel 8-ig mindig volt net.
2013. jan. 7. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!