Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A router-től 10 méterre már...

A router-től 10 méterre már alig van WiFi jel. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A mai napon beszereztem egy WiFi routert. Be is üzemeltem, minden működik csak annyi a gond hogy a routetől 10 méterre ugyan abban a szobában (!) már folyamatosan ledob a hálózatról, a sebesség lelassul és van hogy nem is látja a WiFit. A laptop lát vagy 12-13 WiFi hálózatot ami sokkal messzebb van mint 10 méter szóval biztos hogy nem a laptoppal van a gond.

2013. jan. 12. 18:13
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Hát lehet pont az a baj, hogy ilyen sok Wi-Fi hálózat van a környéken.

Rakd fel az InSSIDer progit, és keress egy szabad csatornát, majd állítsd be arra a routered.

[link]

2013. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van itt szabad csatorna, talán 9-es és 11-es Channel-en nem látok WiFi hálózatot. Az enyém 2-es csatornán van úgy ahogy 2 másik WiFi hálózat is itt. Ez lehet a baj?
2013. jan. 12. 18:41
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
Elég gyakori, hogy ez ilyenkor a probléma. De ha nem váltasz sosem tudod meg, hogy segít-e.
2013. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Átállítottam a Regiont Magyarországra és így engedte még a 13-as csatornát is beállítani. A 13-as csatornán most már működik :D
2013. jan. 12. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!