Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a gond a routerral? +kép

Mi lehet a gond a routerral? +kép

Figyelt kérdés

Mindjárt megőrülök.

Szóval tegnap vettem egy Tp Link TL-WR841ND wifis rutert,de nem megy netet csiholni rajt.PPPoE-n szépen megy minden mint a karikacsapás,bagatell dolog elronthatatlan,szépen kapcsolat típusa felh.név jelszó stb. oké minden az utolsó lépés utolsó pipájáig.

És ott ez fogad: [link]

Mi lehet a gond?Segítsetek légyszíves!



2013. jan. 12. 10:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Másik routerral(most is arról vagyok),egyből jó. Hálozat tuti jó,modem tuti jó.PPPoE-tuti eddig is az volt,felhasználónév jelszó tuti rendben. 100%hogy valami router config nem stimmt,de az utolsó pontig mindig továbbmegy jó minden semmi hibaüzenet,nem dob vissza,nincs h nem enged tovább meg semmi.A leírásában erre a hibaüzire ki sem térnek a következő képkocka szerint már a Congartulationsanak kéne jönni...
2013. jan. 12. 10:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez olyan mintha nem lenne bedugva a net.
2013. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Természetesen be van dugva.

Értem,az üzenetet(nagyjából)csak nemtudom mit kéne csinállni.Ha összeköttetési gondja lenne,nem jutnék el eddig mert az első lépcsőben ellenőrzi ezeket és nem engedne tovább(check network connection)

Nem értem :(

2013. jan. 12. 11:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ezt az "Easy Setup Assistant" lóf*szt, és próbáld meg a router webes felületén beállítani a kapcsolatot.
2013. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne CD-vel állítsd be hanem a router alján található címmel illetve felhasználónév/jelszó párossal lépj be a webes kezelőfelületébe. Ha beléptél akkor a bal oldalt lévő menüben menj a Network-re majd a lenyíló menüben menj a WAN-ra. Itt a WAN Connection Type-nél válaszd ki a PPPoE-t. Ítt írd be a PPPoE felhasználónevet és jelszót majd mentsd el a beállításokat. Csak hogy egyértelmű legyek: [link]
2013. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem jó,megcsináltam már webről is többször.Quick Setuppal-is meg külön-külön is(!).

Mindent beírok elmentek,megcsinálok,már csak a netezés hiányzik...

Jelet tuti h ad a router mert a tv,meg a laptopok látják,be is írom a jelszót föl is megy csak ilyen klasszikus felkiáltójeles kapcsolat lesz "nincs internetelérés" címszóval.Még küldött és fogadott adat is van,tényleg minden jónak tűnik.

És visszateszem a vezetékset egyből jó megint.

Rossz lehet a router?

2013. jan. 12. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!