Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mégis hogy lehetne? Problémám...

Mégis hogy lehetne? Problémám a következő:Fix ip címem van, és bannoltak egy szerverről. (lent folytatom)

Figyelt kérdés

Naigen bannoltak egy szerverről...nem kerítek.visszapofáztam az adminnak,elküldtem egy melegebb éghajlatra és ezért kaptam IP bannt.Írtam már nekik,hogy megbántam meg a szokásos hülye dumák..de nem vállt be.Szóval a fix ip címemet szeretném úgy lecserélni,úgy hogy ne kelljen betelefonálnom a szolgáltatómhoz,és proxyt sem szeretnék használni,és semmi egyéb ip elrejtő vackot..

mégis lehetséges lenne ez?Aki elkezd emberkedni,hogy megérdemlem,hogy kibannoltak a csalás miatt,azt lepontozom...Amúgy meg pontozok mindenkit(felfele)



2013. jan. 6. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha modem kikapcs-vár-bekapcs nem működik, akkor sehogy nem tudod megoldani, csak telefonálással. És még ez sem biztos, hogy elég. Ha az admin elég jó, akkor látja, hogy újra vagy, és megint bannolni fog.
2013. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem az IP-d alapján bannoltak, hanem a Mac címed alapján, mivel IP címet mindig mást kapsz. Éppen azért kéne fizetni a szolgáltatódnak nem is keveset, hogy mindig ugyan azt kapjad. Kell egy másik hálókártya...
2013. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha még is fixIP-d van, akkor sokat nem tehetsz...
2013. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kinek volt igaza ?


neked vagy neki ?

2013. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A MAC bannt nem tartom valószínűnek, mert azt nem láthatják az oldal üzemeltetői.

A gond az kérdező, hogy telefonálni nem akarsz, a többi lehetőséget meg kb. kilőtted. Én mégis a telefonálást javaslom. Többnyire ingyen lehet hívni a szolgáltatót és nem is tart sokáig. Ha mázlid van, gyorsan le is cserélik.

G.

2013. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.És mégis mit mondjak a szolgáltatónak?

vagy hogyha valami áramszünet lesz,akkor nem kapok új IP címet?

2013. jan. 6. 17:39
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát konkrétan szétcseszett az ideg,és elkezdett nekem emberkedni,hogy mit ne csináljak,meg ne káromkodjak stbstb.,és énmeg toltam egy pársoros káromkodást,ami nemtetszett neki,és utána még vitáztunk:)

szóval neki:)

2013. jan. 6. 17:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Megsértődött igy soha :(


kérdezd meg hogy mennyi a tiltás idő korlátja

2013. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem sértődött meg,csak szabályt szegtem(káromkodás)

örökké:/

azért kéne új IP

2013. jan. 6. 20:50
 10/10 anonim ***** válasza:
php fusion :D
2013. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!