Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok az Otthoni...

F.Istvan93 kérdése:

Hogyan tudok az Otthoni csoportomhoz számítógépeket adni?

Figyelt kérdés

2 gépről van szó, az egyik windows 7 home premium operációs rendszerrel és a routerhez közvetlenül LAN kábellel van csatlakoztatva, a másik egy laptop windows 7 ultimate, ami wifi segítségével csatlakozik.

Mindkét gépen beállítottam az Otthoni hálózatot, és a home premiumon hoztam létre a csoportot. A csoporton belül bekapcsoltam a hálózatfelderítést, a fájl- és nyomtatómegosztást, és kivettem a jelszó kérést, ideiglenesen a tűzfalat is kikapcsoltam. Az a cél, hogy a laptoppal is tudjak csatlakozni a csoporthoz,úgy, hogy az internet is elérhető legyen, de "Csatlakozás" helyett csak új csoportot tudok létrehozni.

"hálózati és megosztási központ"-ban --> a "teljes térkép megjelenítése" opción belül látom a másik gépet, mégsem a "Csatlakozás" lehetőséget adja fel.

Eddig a "Súgó" és pl. ez az oldal alapján próbáltam megcsinálni: [link]



2012. dec. 23. 11:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!