Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a facebookom. Lehet...

Feltörték a facebookom. Lehet rendőrségi feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Feltörték a facebookom, jelszót változtattak, chateltek a nevembe és olyan információkat adtak ki ami elméletileg titkos, és csak pár emberrel beszélek erről. (Meleg vagyok) Ilyen esetben lehet rendőrséghez fordulni, vagy nem foglalkoznak vele?
2012. dec. 19. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hiszem, hogy ilyesmivel foglalkoznak. Egy tipp: legközelebb SENKIVEL ne beszélj magánéleti dolgokról!

2012. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyeneket írt mondjuk h nem kell félni nem mondja el senkinek, dehát... :S
2012. dec. 19. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt személyesen sem szabad elhinni.


Lehet feljelentést tenni, de valószínűleg semmit nem fognak csinálni vele.

2012. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bár nekem nincs FB fiókom, de nem ott is úgy van, hogy egy email címről regisztrálsz? Tehát ha csak a FB-ot törték csak fel, akkor FB-nak jelzed, hogy elfelejtetted a jelszavad, ők resetelik a jelszavad, vagyis küldenek egy újat az email címedre. Te azzal belépsz gyorsan megváltoztatod valami nagyon erősre (bonyolultra), és nem lesz gond!

De akkor, hogy ilyen többet ne történjen meg:

- soha ne lépj be más gépéről, ilyen helyekre (FB, email...)

- nyílt wifiről sem (kávézók...)

- jelszót böngésző ne jegyezhesse meg

- és ha otthoni wifiről netezel erős jelszót kell megadni

- friss vírusírtó

2012. dec. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem az a baj, már visszaszereztem a fiókom, inkább az, hogy nemtudom ki volt, pedig kétségtelenül ismerem az illetőt
2012. dec. 20. 14:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valami komoly dolog lenne (életveszély) és a rendőrség nagyon meg akarná tudni akkor ki is nyomoznák, még akkor is ha valami internetkávézóból lépett be. De így... Semmi esély rá, hogy fognak fordítani rá energiát. És ha őszinték akarunk lenni igazuk is van. Sokkal jobban kell vigyázni a jelszavadra. Nem ő volt az ügyes, hogy megszerezte (mert tuti, hogy valami nagyon egyszerű dolog volt pl. böngésző megjegyezte) ha nem Te voltál nagyvonalú.
2012. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
neem, vigyázok az ilyesmire. sajnos ő volt ügyes. a facebook amiket megjegyez h honnan léptek be azonnal törölte, átállította a jelszavam, stb...
2012. dec. 25. 00:45
 8/8 anizotropikus válasza:

Mondj igazat és nem hiszik el!

A szabaeuróparádió (a ház pletykafészke) megkérdezte, miért jár ide a barátnőm?

Mondtam neki, hogy amióta én nyalom ki a fenekét nem fáj az aranyere!

Azt hitte hülyéskedek :)

2013. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!