Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan csináljam meg az...

Hogyan csináljam meg az internetet?

Figyelt kérdés

Tehát olyan internetünk van amely valami olyan biztonségi cuccal van ellátva hogy ha átdugom a másik gépbe (most egy laptpop) akkor ott nem lehet használni

Azt tudom hogy vagy úgy lehet megcsinálni ogy felhívjuk a szolgáltatót de az nagyn macerás mert akkor állandóan hívogatni kell!

Vagy úgy hogy valahol valami kódot át kell írni és azt kell beírni jelen esetbe a laptopba ami az gépen van de az a baj hogy nem tudom hogy hogy van az a kód és hogy mi az semmit nem tudok róla csak hogy így lehet kijátszani ezt a rendszert tehát ez lenne a nagyon nehéz kérdés!!!

És valójában olyan választ várok hogy hol tudom megnézni az a kódot és utána hova kell beírnom a laptopba azt a kódot hogy mind a két PC-n mennyen a net!

Kérlek kíméljetek a lenéző válaszokkal!Mind a két PC-n win7 ultimate 32 bit van!

Nagyon várom a kérdéseket és minél hamarabb mert csak pár napig van itt a laptop addig fel kéne készítenem de így nem tudok frissíteni vele sok mindent!



2012. nov. 18. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden gépnek egyedi azonosítója van(MAC) és a szolgáltató erre a gépre korlátozza a szolgáltatást.Ha osztani akarod a netet szükséged lesz egy internetelosztóra(router) én abból is vezeték nélkülit ajánlok(wifi router). Ezekben van olyan lehetőséged hogy leklónozod a számítógép MAC címét és nem lesz ilyen problémád.
2012. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ de én ezt a problémát láttam úgy megcsinálni hogy nem használtak routert!
2012. nov. 18. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy egyszerű "betárcsázós" internet.

fogadok t-home-os vagy :D

adnak felhasználónevet meg kódot. A szerződésen rajta van mindkettő.

2012. nov. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem T-homos vagyok és semmiféle jelszót meg felhasználónevet nem adnak de látom ezen senki se tud segíteni.....gondoltam!
2012. nov. 18. 11:27
 5/8 Adamka1119 válasza:
baltával b+
2012. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
routerrel oszd el a netet !
2012. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 P.O.C. ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló mondja. A router a megoldás. Másképp mindig hívogatni kell a szolgáltatót új MAC regisztráció miatt.
2012. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké holnap veszem a routert
2012. nov. 18. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!