Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet a neten tárolni...

Hol lehet a neten tárolni adatokat?

Figyelt kérdés
6 GB-ról lenne szó, elég ha csak ideiglenesen tárol. Teljesen újratelepítik a gépem és ennyi adatot szeretnék lementeni róla. CD-t írni nem tud a gépem.

2012. nov. 15. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:

GoogleDrive, bár a fájlméret korlátos.

Dropbox

Skydrive

Ubuntu One

2012. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mire 6gigát felmásolsz egy szerverre elunod az életed. Kérj kölcsön egy külső vinyót. És csinálj 2 partíciót ha már úgyis újra lesz rakva,hogy legközelebb ilyen ne fordulhasson elő.

Üdv!

2012. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
(újra telepítésnél miért kell törölni mindent? elég áttenni a másik partícióra és kész)
2012. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szeretném, ha a gépem teljesen üres lenne. Máskor is telepítették újra a gépem, de most nagytakarítást kértem a szervizestől. Nem akarom, hogy bármi adattal babráljon és mentegessen, egyszerűen csak rakja rendbe és nullázza a gépem.

2012. nov. 15. 14:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezek a perverz szervizesek, pont a te családi fotóidra fáj a foguk. Lehet az on-line tárhelyesek is azt csinálnák!

Sokadik megmondta, kérj kölcsön winyót, tényleg jobban jársz!

2012. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem értem min kaptad fel a vizet. Sosem érdekelt, ha belelátnak a fotóimba, nem ez a lényeg. Szeretném, ha üres lenne a gépem. Nehéz megérteni, ugye?
2012. nov. 15. 14:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Hacsak nem DIGI-nél vagy és normális feltöltési sebességed van akkor ezek a netes tárhelyek szar ötletek, több óráig tartani a feltöltés.

Ha gyors a neted akkor amit #1 írt azokat ajánlom én is, mondjuk Google Drive-ot, mert ahhoz alapból 5 giga tárhelyet kapsz, többihez általában kevesebbet.


Ha lassú a feltöltésed:

- külső vinyó

- 2 dvd-re kiírod

- pendrive

2012. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nettel az is gázos, hogy ha félúton megszakad a feltöltés kitéped a hajadat.
2012. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer próbáltam feltölteni ilyen tárhelyre 4 GB adatot. 3 órán keresztül ment és 3.8 GB-nál elment a net. Na ekkor b*sztam majdnem földhöz a modemet. Egyszóval, valóban jobban jársz külső vinyóval vagy egy nagyobb pendrive-al esetleg egy 8 gigás DVD-vel bár az elég megbízhatatlan mert könnyen megsérülhet.
2012. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!