Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Internet Explorer 8-ról...

Az Internet Explorer 8-ról mik a tapasztalatok? Jó? Ténlyeg gyorsabban jelennek meg a honlapok? És ingyenes?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 12:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
na, pont most olvastam h nincs is kész a végleges változata, és h problémás. Nemtokm miylen böngészőmvan, de sztem régi, akkor a 7-es verziót rakjam fel? előtte a régit mindenképp le kell szedni?
2009. aug. 13. 12:15
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne, ha az IE-t szép lassan elfelejtenék az emberek. Igazság szerint én pl nem értem, hogy miért használják még mindig olyan sokat. Van rengeteg másik böngésző, s szinte mind jobb mint az IE.. Kényelemben, biztonságban, gyorsaságban, és helyes lapmegjelenítésben EGYARÁNT.


Van is ez a régi mondás, miszerint "A bátrak Internet Explorert használnak." S ez sajnos még mindig igaz. :) Tele van bugokkal, és sebezhetőségekkel, egy hatalmas vírusgyűjtő bughalmaz az egész. Használatához bátorság kell. :D


Javaslom Te is válts mihamarabb, hidd el csak az első hét nehéz, utána rá jössz te is, hogy mennyivel kényelmesebb egy másik böngésző. Legyen az akár chrome, firefox, vagy opera...

2009. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
51%
mozi-mozzi-mozilla én csak ezt tom ajánlani én is sokáig szivtam az IE-vel de az nagyon sz*r. A 8as vmivel jobb mint a többi de csak azért mert a mozillát másolja...
2009. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is térj át egy másik böngészőre (Firefox, Chrome, Opera, Safari). Az IE a legrosszabb amit használhatsz.
2009. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyorsnak gyors lett, csak éppen ez is vírusgyár. Kizárólag a Windows miatt hagytam a gépen, de nem használom. Frissitheted 8-ra, de ne használd. Válassz innen másik böngészőt (rengeteg van) és töltsd le, telepitsd. [link] Van itt mindenféle, amelyik tetszik. Mind jobb, mint az IE.
2009. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Legyen Firefox a gépeden, állíts be rajta mindent, de azt se használd, csak ha nagyon muszáj. Rengeteg memóriát zabál, lassabb is, mint a Google Chrome. Ez kevesebbel is beéri, viszont használja a Firefox összes beállítást. Vagy az IE-ét. Amit beállítsz neki. És piszkosul gyors.
2009. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Opera is nagyon jó és gyors.
2009. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Nekem az van! Förtelmes, trágya, szar!!! Nehogy letöltsd. Nagyon lassú, mindenre rákérdez, meg még csúnya is, olyan mintha nem is xp-m lenne, hanem 95-öm. Én amúgy firefoxot és mozillát is használom :)
2009. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

nem kötelező használni az IE8-at, de az IE6-ot mindenképp érdemes frissíteni. :)

"Nagyon lassú, mindenre rákérdez, meg még csúnya is, olyan mintha nem is xp-m lenne, hanem 95-öm" <- a kinézete miatt nem kell már lehurrogni.

azért van több biztonsági kockázata mert ez a legelterjedtebb böngésző. ( ideértem a korábbi explorereket is ) Windows-t sem kötelező használni :)

Amugy kedves kérdező, az IE8 ingyenes, lehet hogy ellenőriztetni kell a windowsod eredetiségét,ezt nem tudom pontosan most, de csak XP-re és Vistára tudod feltelepíteni (98-ra, 2000-re Millenium Editionraés egyéb windowsokra nem) A gyorsaságot nem lehet egyszerűen lemérni, de a Google Chrome tényleg gyors. Ha ez számít akkor használj Chrome-ot.

Operát meg sem említem, lsd. az EB-s dolgot. fúj!

Szerintem az IE8 egy próbát megér. :)

2009. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jogtiszta Windows fel is ajánlja a régebbi IE 8-ra frissitését. Automatikus frissitéssel kaptam, de nem nagyon használom, nálam alapértelmezett böngésző a Mozilla Firefox 3.5.2. De van Google Chrome is a gépemen. Gyors és jó.
2009. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!