Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elektromos ételpárolóról mik...

Elektromos ételpárolóról mik a tapasztalatok? Gyorsabban párolódik benne a zöldség, hús, mint a gázon?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

anya nagyon vágyott rá,megvettük neki

párolt benne kukoricát,ehetetlen lett,azota se csinált vele semmit,mondván,hogy a gázzal olcsobb,mint amennyi áramot a pároló fogyaszt

2010. jan. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi! :9 Volt egy ilyen sejtésem...
2010. jan. 10. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem Tefalom van már 3 éve és nagyon szeretem. Több szinten, egyidőben, egy energiával elkészítem a húst és a köretet. Van egy-két desszert is, amit nagyon jó vele készíteni. Persze, eleinte én is bénáztam el egy-két dolgot, nyilván ezt is meg kell tanulni, csakúgy, mint a tűzhelyen főzést. Ettől függetlenül használom természetesen a tűzhelyt is, mert sok ételt nem lehet párolóban elkészíteni.

Gondolom az első hsz. anyukája is rontott már el a tűzhelyen egy-két ételt életében, mégse dobta ki a tűzhelyét?! :=)

2010. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ,azért nem mondom hogy annyira megéri, szerintem tefalos edény amit tescos pontal gyüjtöttem ugyan ezt tudja, ha ráteszem a tetejét ugyan ugy párol, szerintem +kacatot fölösleges venni.
2010. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó, sokkal könnyebb benne párolni, finomabb lesz (nekünk a kukorica is sikerül - fagyasztott, morzsolt volt), és állítólag egészségesebb is. Fagyasztottból csak borsót és kukoricát próbáltam, a többit frissből. Mind finom lett.

Elmosni se macerásabb, mint a többi edényt, egy hátránya van: hely kell neki.

2010. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!