Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnék az itthoni netemen...

Hogy tudnék az itthoni netemen keresztül egyik gépről a másikra másolni valamit?

Figyelt kérdés
adott egy asztali LAN gép és egy WLAN laptop. A LAN gépről szeretnék egy több mint 4 gigás HD filmet átmásolni a laptopra. Pendrive ugye nem jöhet szóba, másom pedig nincs. Próbálgattam ezt a megosztási mappát, de amit beraktam oda fájlt, a másik gépen nem látta a megosztási mappában. Hogy csináljam?

2012. nov. 8. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Ott pedig a megosztással megoldható.

Milyen oprendszerrel próbálkozol?

(Illetve keress ahhoz való leírást a neten, nem olyan nehéz + kapcsold ki a gépen a tűzfalat, amin megosztod.)

2012. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Windows XP SP3 mind kettő gépen. Utána olvastam, de nem találtam semmi használhatót. Leírnád részletesen, hogy csináljam?
2012. nov. 8. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Stb. ezek alapján mennie kéne.

2012. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az elsőt amit küldtél énis megtaláltam, de nem volt jó, a 2, at csináltma meg most, de nem találom most se a fájlt a laptopról. mind a két gépen engedélyezve van a fájmegosztás. az asztali gépen (amelyikről át akarom másolni) ki van kapcsolva a tűzfal. beállítottam a mappát a leírás szerint, meg be is másoltam a megosztott dokumentumokba azon a gépen, de ha a laptopon megnyitom a megosztott dokumentumok mappát, csak a 3 alap mappa jelenik meg. Mit csinálok rosszul?
2012. nov. 8. 21:46
 5/9 A kérdező kommentje:
az nem lehet probléma hogy a laptop vezeték nélküli wifivel kapcsolódik?
2012. nov. 8. 21:48
 6/9 anonim ***** válasza:
A wifi nem befolyásolja.
2012. nov. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ha egy mappát megosztok, azt a laptopon hogy tudom behozni? tehát a másik gép fájljait hol érem el, ha nem a megosztott dokumentumokban van az?
2012. nov. 8. 22:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Óóóó, hát ez működik, éppenhogy csak nem tudtam hol keressem a megosztott fájlokat. de már megtaláltam a munkacsoport gépeinél kiválasztom a gépet, és ott van minden megosztott cucc.
2012. nov. 8. 22:14
 9/9 A kérdező kommentje:
bezzeg ezt az infót se hol sem írják le, egy youtube videóban láttam.
2012. nov. 8. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!