Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most akkor hogy van? Lehet...

Most akkor hogy van? Lehet facebookot feltörni?

Figyelt kérdés

Az egyik gyereknek a suliban sikerült. És mivel az ellenlábasom, az enyémet törte fel! Akkor honnan fért hozzá a beszélgetéseimhez. Egy nap azzal, jött, hogy szóról szóra kiharsogta mindenki előtt, kivel mit írtam.

Eleinte azokra gyanakodtam, akikkel írtam. De olyanok beszélgetéseit is tudta, akiket nem is ismer, sőt szerintem soha az életben nem is találkozott velük!

Kell lennie valamilyen módszernek, kódnak, vagy programnak! Aki tudja, az kérem írjon privibe egy üzit! Ne jöjjetek azzal, hogy ide profi tudás kell, mert a gyerek 17 éves, igaz, hogy kocka, de csak Minecraft, GTA meg WoW szinten.

Más ellen nem használnám!


2012. nov. 4. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Az iskolában csinálta valaki?


Keyloggert tehetett a gépre, ami minden leütött billentyűt figyelt.

Ha van lehetőség programot telepítésére és futtatására az iskolai gépein, és nincsenek külön felhasználói fiókok minden tanulónak, akkor erre van esély.


Teendő: szólsz egy illetékesnek, ilyenért fegyelmi járna.

Megelőzés/tanulság: iskolában nem Facebookozunk hanem tanulunk.


Ha a kétértelmű kérdést én értettem rosszul, akkor tárgytalan a dolog. Olyan nincs, hogy te csak úgy egy másik ember adataihoz hozzájutsz, főleg távolról. Az iskolában közös pont lenne a közös géphasználat, ebben az esetben viszont ajánlott szólni. Azért is, mert más adataival is visszaélhetett az ember, azért is mert bűncselekményt követett el. Te pont emiatt ne akarj visszavágni.

2012. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Suliban sohasem facebookoztam... Eddig. Nem hiszem, h keyloggert rakott volna a gépre.
2012. nov. 4. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Kitalálta vagy ellopta a jelszavadat. Ennyi....
2012. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!