Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » WEP-pel ellátott wifire fellépés?

WEP-pel ellátott wifire fellépés?

Figyelt kérdés
Magyarul: létezik olyan trükk amivel ki tudnám játszani a kódot? Vagy valami program? Esetleg androidra?
2012. nov. 1. 21:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Jó, elismerem igazad van. Más 'lopása' nem jogosít fel meg blablabla.. Nem igazán akarok veled vitázni, mert én úgy is csak mondanám a magamét, Te meg csak rá akarnál cáfolni, csak még egy utolsó hozzászólást engedj meg:

szerintem az én helyembe te is ezt tennéd. És azt se hiszem el, hogy neked mindig is 100% jogtiszta volt az op. rendszered, te mindig megvetted a játékokat, a zenéket, filmeket. Te sohasem töltöttél le, stb. Tudom, nem egyenrangú egy zenét letölteni, de az is lopás nem?:) Lopsz a kiadótól, lopsz az előadótól,. És ha jól saccolom neked ott van a határ, nekem meg itt a határ, hogy egy wifire felmerészkednék.


A következő gondolatomat is lehet nyugodtan idézőjel alá venni: ilyen országban élünk.


Ezt a kommentet nem dühömből írtam, csak meglepődtem, hogy ezt kapom. Ha érdekel közben egyébként meg is lett oldva a dolog szerintem. Wifis adapter. Ezt a 2 szót elfogadtam volna válaszként. De mindegy le kell hordani az embert, köszönöm.

2012. nov. 1. 22:54
 12/13 anonim ***** válasza:

Először is a válaszolóknak sértődjetek nyugodtan be de jött egy kérdező aki választ vár nem felesleges hozászolásokat!

Wifi töréshez inkább PC-kell és a normális wifi jelek vételéhez egy megfelelő érzékenységű magasabb kimeneti teljesítményű adapter.Veszel egy 2000mW-os Alfa AWUS036NH

vagy Signalking SK 360000N-es adaptert ehhez egy minimum 15dbi-s mindenképp irányított antennát ezt egy 2m nél nem nagyobb usb-vel hosszabbítod felmész a padlásra vagy magaslati pontra felviszed a gépet rárögzíted egy botra az antennád.letöltesz egy speciális drivert OmniPeek_RT2870V1.4.0.-16-18.rar ez ehhez az adapter típusokhoz jó és ez egy módosított driver ezzel fut az aircrack.Elindítod a monitor módot az airdumpal vársz még fellép a tulaj elindítod az aircrackot és ha elsikerül fognia a kellő adatokat ez csak idő és türelem kérdése az aircrack a WEP-kódot garantáltan visszafejti teljesen mindegy mi az csak idő kérdése.Ezt olvasd végig


[link]


Én is úgy lopom a netet hülye lennék fizetni érte és a wep törés gyerekjáték és garantált a siker csak elfogod a kellő adatot és a gép egy gombnyomással 0 másodpercen bellül garantáltan visszafejti.De ha leleményes vagy bejutottál akkor megoldod magadnak hogy a net fellől egy másik pontról jutsz be és mindegy mivel van védve a jelszó is teljesen mindegy csak elolvasod a jelszót és bent vagy.Így törtem fel az első legmodernebb WPA2 hálózatot kb fél perc volt és egy 16karakteres jelszavas betű szám karakteres jelszó egyszerűen bementem a hátsóajtón ott volt a jelszó aztán csak használni kellett nem kellett visszafejtéssel bajlódni.

2012. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Leírom neked a WEP-törés menetét windows alatt

Használt szoftver Aircrack 1.1 és 2.41

1.Airdumpot monitor módba rakod 2.41 változat ennek akkor van értelme ha valaki csatlakozik a hálózathoz ezt mutatni fogja

2.elindítod az aircrackot 1.1 es változat kiválasztod a CAP filet és a WEP törés funkciót majd Launch gomb itt mutatja miket fogott el és beütöd a hálózat számát ott lesz WEP és got valamennyi ivs azt indítod el és ha elkapta a használható adatot ez lehet 5 perc alatt elfogja de lehet napokig leht várni ha kikapcsolod az aircracket és ugyan úgy nevezed el a cap filet akkor hozzáirja amit előzőleg gyűjtött adatot, csak a számot jegyezd meg ami az adott wifihez tartozik.Lehet ez 30ivs nél de akár 300000ivs nél is.

Ezután ha megvan ami kell neki kb 20másodperc alatt garantáltan visszafejti autómatíkusan és ezt írja ki KEY FOUND és utánna valami MAC cím majd a jelszót kiírja ha nincs ezt írja ki failed try 5000ivs 10000ivs-stb

3.ha megvan ami kell a programnak begyűjtötte ami kell neki pár másodperc alatt autómatikusan viszafejti a jelszót.

2012. nov. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!