Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » WEP-pel ellátott wifire fellépés?

WEP-pel ellátott wifire fellépés?

Figyelt kérdés
Magyarul: létezik olyan trükk amivel ki tudnám játszani a kódot? Vagy valami program? Esetleg androidra?
2012. nov. 1. 21:03
1 2
 1/13 Komplikato ***** válasza:
Nem létezik rá trükk vagy program. Spéci programokkal és erre képes hálókártyával fel lehet törni. De ez erősen bűncselekmény kategória.
2012. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mindent fel lehet törni, csak szaktudás, és rengeteg idő kérdése. Egy komolyabb jelszó visszafejtése nem két perc.


magyarul, nincs olyan program, hogy katt a "wifi feltörése" gombra, és már kész is.


Amúgy meg ne a másét lopd, fizess elő sajátra.

2012. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
van saját (de nem wifis:/), csak jobb lenne ha a telefonomon is tudnék netezni, ha pl gyorsan meg akarok nézni valamit.
2012. nov. 1. 21:14
 4/13 A kérdező kommentje:
és gondoltam, hogy nem könnyű egy nehéz jelszót visszafejteni, de nem hiszem, hogy abból a 15 wifiből amit találtam, mindenkinek nagyon erős jelszava lenne
2012. nov. 1. 21:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Van saját de nem wifis? Sajnálsz párezer forintot egy wifis routerre, inkább lopnád másét és kockáztatod, hogy valaki feljelent? Gratulálok, igazi becsületes magyar ember vagy!
2012. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az "igazi becsületes magyar emberektől" nincs pár ezer forintom bocsi. a politikusoktól..én ezt mondom..

merthogy vettem volna én fél évvel ezelőtt wifis routert, de még a gépbe is kell jelfogó az is +2-3000ft, merthogy a mediaba nem adnak hozzá csak max 1db-ot. Szóval az már sok lett volna, és így vettem 3.5000ért egy vezetékes routert. Igen nincs pénzem wifisre cseszdmeg.

2012. nov. 1. 21:27
 7/13 anonim ***** válasza:
És amiért úgy érzed, hogy a politikusok kitoltak veled és miattuk nincs pénzed, ez téged feljogosít arra, hogy egy másik embert megkárosíts? Minek is nevezik az ilyen magatartást?
2012. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Milyen jelfogó kell a gépbe...? He? Attól, hogy a router tud wifin is szórni, attól még ugyanazt a drótot is bele tudod dugni, amit a nemwifisbe. OMFG.
2012. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7 nem, nem jogosít fel arra..igazad van, és bocsánat, nem tudtam, hogy egy olyas valaki vagy aki tökéletes. Gondoltam, ha már megkaptam életem első(!) androidos telefonját 18 éves koromra(!) akkor már kihasználom a lehetőségeit, és keresek egy wifit, amit egyszer-egyszer használhatok mikor szükségem van rá. Ezzel szerintem nem okozok akkora kárt, hogy utcára kerülnek vagy mittudom én mire gondoltál.. igen bűncselekmény.. én is gondoltam.. És azt a sok tetüt aki ezt ténylegesen lopja 0-24 azzal mivan? Tudom most lehet mondani rám, hogy ujjal tudok mutogatni bárkire..de hagyjuk már ezt a felesleges kötekedést jó?


8# Jólvan akkor nem kell jelfogó, de akkor is nekem nincs felesleges 10-15000ft-om ez a lényeg. És utoljára mondom, hogy nem 0-24be kell wifiről a net! Éd köszönöm a választ:)

2012. nov. 1. 21:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Tisztázzunk pár félreértést:


"nem tudtam, hogy egy olyas valaki vagy aki tökéletes."

Nem, nem vagyok tökéletes, viszont nem lopok. A kettő között elég nagy különbség van.


"Gondoltam, ha már megkaptam életem első(!) androidos telefonját 18 éves koromra(!) akkor már kihasználom a lehetőségeit, és keresek egy wifit, amit egyszer-egyszer használhatok mikor szükségem van rá."

Kaptál egy telefont, gondoltad, lopsz hozzá netet. Csak néha. Gondolom, nagymamád nyugdíját is csak néha lopod el. És akkor sem az egészet.


"Ezzel szerintem nem okozok akkora kárt, hogy utcára kerülnek vagy mittudom én mire gondoltál"

A boltból ellopsz egy csokit, csak mert nem kerülnek utcára ennyitől? Ha nem, akkor érted, mire gondolok. Ha igen, szerintem akkor is.


"igen bűncselekmény.. én is gondoltam.. És azt a sok tetüt aki ezt ténylegesen lopja 0-24 azzal mivan?"

Mások törvényszegése még mindig nem jogosít fel téged is a törvény megszegésére, mások megkárosítására.



Persze kifogásokat mindig lehet keresni és találni, de ettől még a lopás lopás marad. A tolvaj pedig tolvaj.

2012. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!