Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért nem jelenik meg a helyi...

Mért nem jelenik meg a helyi kapcsolat?

Figyelt kérdés

megnéztem az everestel h milyen hálókártyám van



Wireless G USB Adapter


valami drivert letöltöttem, nem történik semmi, és nem jelenik meg a helyi kapcsolat ikon a k start csatlakozásnál


2012. okt. 14. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A hálózati kapcsolatokat xp-n a vezérlőpult -> hálózati kapcsolatoknál fogod megtalálni. (ez amúgy egy vezeték nélküli hálókártya, szóval itt nem helyi, hanem vezeték nélküli kapcsolat lesz)


Ha itt a hálózati kapcsolatoknál nem találod meg a kártyához rendelt kapcsolatot, akkor az eszközkezelőben nézd meg, hogy fel van-e telepítve, illetve nem sérült-e a driver.

2012. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Mért nem találom helyi kapcsolatot?

lényeg h 2 emeletes házban lakom, és thom-nál vagyunk, régen fenti szobába volt net, most a lentibe és mindigvisszaesett felére a net mikor lehoztuk mert föntről kis fehér dobozba az elejére meg végébe dugutuk a kábelt és lent is... mind1, vettem wifis sticet és azzal neteztem lent h ne essen vissza a net... wifis stic elég szar router fenti szobába van,, sűrűn szakad..


újra lehoztam netet, eg inkább essen vissza felére a letöltésem nem töltök sűrűn mint h mindig lassú legyen böngészés...

egyszerűen Nincs HELYI KAPCSOLAT...


mikor rámegyek csatlakozásra azt irja h megadott cél nem elérhető ppoe.. 769 thome kisfüzetbe azt irja ellenőrzid h a hálózati jkártya megfelelően van e telepítve..


és akk irja start csatlakozás,, hálózat megtekekintése.. helyi kapcsolat.. nincsen helyi kapcsolatom de mért??


most lent van router és modem és ugy tudok netezi h wifis sticet bedgutam a gépbe, de most nem kellene mert lent vagyok de máshogy nem megy a net mert nincs helyi kapcsolat..

2012. okt. 14. 22:20
 3/15 A kérdező kommentje:

A kérdező kommentje:


vezeték nélküli hálózattal tudok netezni most...


mosto lyan mintha gépem notbook lenne pedig router modem minden belevan dugva..:(


nem tudom hova tünt helyi kapcsolatom

2012. okt. 14. 22:21
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha eddig volt és kábelen neteztél azzal a géppel, amin nincs helyi kapcsolat, akkor az történt, hogy megsérült vagy törlődött (törölte valami) a vezetékes hálókártya drivere. Vagy a géphez tartozó telepítő cdről vagy netről kell a VEZETÉKES hálókártyához egy driver, amivel fel/újratelepíted a drivert és ha minden OK, akkor meg kell jelennie a helyi kapcsolatnak.
2012. okt. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

honnan tudom h milyen driver kell?


mert az everest azt irja ami fent van a kérdésbe, gondolom nem azért merz be van dugva a wifis stik

2012. okt. 15. 00:27
 6/15 A kérdező kommentje:
format c volt nem rég, le kellett szednem hangkártyához videokártyához frissítést.. de mivel wifi sikkel nyomtam, ezért nem is gondolom h hálókártyára..
2012. okt. 15. 00:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Hogy milyen driver kell, az attól függ, hogy milyen márkájú a hálókártya. A gyártó vagy ha integrált, akkor az alaplap gyártójának honlapján fenn kell lennie a drivernek is. Az everest elvileg kiírja, hogy milyen hálókártya van a gépben, csak ne a vez. nélkülire koncentrálj!
2012. okt. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

összesgzésen belül:hálózati kártyánál, wireslesst g írja


ha hálózatra mek, van egy olyan h windows hálózat, ott van wireless g usb adapter


van egy olyan h pc pnp hálózat

2012. okt. 15. 10:18
 9/15 A kérdező kommentje:

hálózaton belül van a windows hálózat ott van a wirelees g usb adapter


pci/pnp hálózat, ez kell nekem? ezen belül van a nvidia mcp2 lan controller.. ez kell nekem?


honnan töltsem le drivert? egy linket?

2012. okt. 15. 10:20
 10/15 A kérdező kommentje:
letöltöttem valamit, de nem igazából lett jó!
2012. okt. 15. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!