Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van nekem vezeték nélküli...

Benir8 kérdése:

Van nekem vezeték nélküli usb-m, bedugtam a gépen és be telepítettem amit kellett a géphez a 2. 0 Wlan, készen lett és egyszer csak nem világított a piros színű usb, nincs kapcsolat. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 19:20
1 2
 1/11 algopirin ***** válasza:
Te kinai vagy öcsém és guglival fordítottad vagy csak ennyire debil ?!
2012. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bedugtam a vezeték nélküli usb-t és kellet telepíteni Wlan 2.0 drivert, készen lett, aztán az usb nem vilogott pirosat és nincs kapcsolat.

Érted már?

2012. okt. 13. 19:27
 3/11 anonim ***** válasza:

USB-s wifi stick v. USB-s wifi kártya a szó, amit keresel. Van vezetéknélküli USB is, v. legalábbis terveztek ilyent, de v. el sem készült v. nagyon nem terjedt el.

Azt beállítottad-e a hálózati kapcsolatoknál, hogy hova csatlakozzon fel v. várod hogy kitalálja, hogy mire szeretnél csatlakozni?

2012. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vezeték nélküli internet usb tp-link tl-wn322g, drivert már telepítettem és egyszer csak nem villog az usb és nincs kapcsolat. Hogy lehet magától megszakította?
2012. okt. 13. 19:35
 5/11 algopirin ***** válasza:

Hát ehhez így nem értek csak olyan "vezeték nélküli usb-t" ismerem ami kéken nem villog pirosat, van nekem.


kész ma nagyon szombat van :)

2012. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 algopirin ***** válasza:

Kapcsolatok között kiválasztottad a saját hálózatodat vagy csak hagytad majd talál valamit azt kész majd csak jó lesz ?!

Látszik egyáltalán a saját hálózatod ?!

2012. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bírta a nyelvhasználatodat és öngyilkos lett. Nem tudom erre kiterjed-e a garancia...


Kihúzod és visszadugod történik-e valami az óra mellett? Kerül-e oda egy kis antenna piros X-el?

2012. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyszer csak volt hálozat és aztán nincs
2012. okt. 13. 19:40
 9/11 algopirin ***** válasza:

Ha ilyenre gondolsz:

[link]

Akkor az egy wifi-usb adapter nem "internetusb" az megint más ha "mobil" net és egy sticket adnak hozzá.

Ami neked van a típus alapján az a routeredre kapcsolódik rá végülis az egy adó-vevő ami a routerrel kommunikál, simán van hogy elveszti a kapcsolatot vagy nem jó helyre próbálsz bekapcsolódni mert van a közelben még pár vagy akadnak a csatornák, esetleg nem enged "be" mert nem jó jelszót adsz meg neki.

Szóval kéne pár konkrétum.

2012. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen erre: [link]
2012. okt. 13. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!