Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csináltam egy új weblapot....

Csináltam egy új weblapot. Még elég alap de próbálom folyamatosan bővíteni az adatbázist. Szerintetek milyen lett?

Figyelt kérdés
www.dow24.atw.hu
2012. okt. 14. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Segítek,erről van szó :


[link]

2012. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"A letöltő port"? Az micsoda?

Amúgy tök jó az egyedi téma, épp a minap gondolkoztam, hogy milyen jó lenne egy játékokkal foglalkozó oldal a másik 500000 mellé!

2012. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem jó ez.

Letöltő oldal.

Böngészők: Firefox, Safari.

Programok: Total Commander, ESET NOD32 Antivirus (30 napos próbaverzió).

Már bocs, de ezektől elkapott a röhögőgörcs. Szerinted, aki ezeket keresné, azok közül, mennyien fognak a te oldaladon keresztül hozzájutni? Esetleg torrent kliensek még jól jönnének, bár azokat is könnyedén meg lehet találni.

A másik: a torrent-es letöltés a játékoknál. Ha a linkek nem a PirateBay-ra vezetnek, akkor oké, még jól jöhetnek, kivéve, ha emiatt fogják törölni az oldalt.

2012. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lecseréltem rajta a kinézetet. Mostantól csak játékok lesznek rajt. A Linkek mellé pedig írok majd forrást is. Tegnap még nagyon kezdetleges volt. Nem vagyok profi ebben, nézzétek el;)
2012. okt. 15. 20:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Most már jobb, de viszont, magyarul sem ártana egy kis leírás a PC játékokkal kapcsán (minimum azt megírni, hogy milyen konfig kell hozzá). Bár elég lesz egy hivatkozás is hozzá.
2012. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából felhagytam vele, mivel nem sok értelme van, mivel vannak ennél sokkal komolyabb oldalak is. Hobbi szinten ebben a témában nem érdemes oldalt csinálni. inkább belevágtam egy olyanba, melyen fórum van és segítséget lehet kérni a játékokkal kapcsolatban. Vannak linkek, melyekkel magyarosításokat lehet letölteni és hasonlók. Meg ha egy dolgot több ember nem ért egy játékban azt megírom hogy kell, szóval kb ennyi :) [link]
2012. okt. 19. 18:57
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha már felhagytál vele, akkor töröld inkább!

Az atw.hu-n könnyen meglehet ezt tenni.

2012. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom, fogom is, hiszen teljesen felesleges. Ha egy ilyen témába bele vág az ember azt már komoly szinten kell csinálni és ahhoz pénz is kell. Én ingyentárhellyel belepróbáltam, hogy milyen is, hát nem könnyű. De köszi a kommenteket.
2012. okt. 19. 19:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Ingyentárhelyekre szokták rádobni az ilyen oldalakat. Fizetősre csak akkor váltsál, ha bevételed is származik belőle.

Viszont, most az elején elmondom, ha warezoldalt üzemeltetnél, akkor jobb, ha nem kérsz pénzt érte, mert azokra hamar rászállnak. Kb. 4 - 6 éve csináltam volna ilyent, de jobban utánanéztem és nemet mondtam rá, nehogy rám merjenek szállni. Jobb a tisztességes jövedelem.

2012. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt vallom. Már régóta gondolkodom, hogy milyen oldalt lehetne csinálni. Talán majd jön egy jó ötlet amit érdemes komolyabb szinten csinálni és lehet belőle egy idő után profit is.
2012. okt. 19. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!