Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 1x felléptem a gépen található...

1x felléptem a gépen található alap MSN-re, A Windows Mesengerre. Azóta mikor bekepcsolom a gépet folyamatosan bejelentkezik automatikus. Miért? Hogy kapcsolhatnám ki?

Figyelt kérdés
Van a gépen egy alap sima msn a Windows Messenger. 1x bejelentkeztem onnan és azóta folyamatosan akárhányszor bekapcsolom a gépet mindig bejelentkezik. Ha rákattintok az ikonjára a jobb alsó sarokban a jobb klikkel és kiakarom léptetni "Kilépés" akkor mindig kiírja hogy nem tud kilépni mert még más alkalmazás is használja az msn-t mint pl: Outlook, Outlook Express, Msn Explorer és Internet explorer. Most nem azért, de amióta nekem van gépem azóta az Outlookhoz hozzá sem nyúltam se az Outlook Expresshez. AZ Msn explorerrel nem tudom mit akar. A startlapot is mindig bezárom és egyéb netes oldalt, szal már minden kivan kapcsolva a gépemen de még mindig kiírja azt a figyelmeztetést. Hogy tudnék tőle megszabadulni????:S
2009. nov. 28. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Start/ futtatás->msconfig majd enter. Automatikus indítás fül, pipa ki az msn messenger elől. Reset(vagy késöbb). Reset után a felugró üzenet alján pipa be és kész is.
2009. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. nov. 29. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!