Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mik lehetnek a következő...

Mik lehetnek a következő programok a gépemen (Program files)? Amikor vettem, mindenfélét tettek nekem rá, és ezekhez nem találtam a google-ben sokat. Persze lehetnek alap windows cuccok is, de kíváncsi lennék

Figyelt kérdés

Apex DC++, Apple Software Update, Complus Applications, Haali /Matroska Splitter/, Lavalys /Everest/, Microsoft /Search Enhancement Pack/, Microsoft Visual Studio, Microsoft Works, Microsoft.net, MSE Cache, MSXML 6.0, Open AL, Soulseek NS, SystemRequirementsLab



Ha már rajta vannak, akkor használnám...ha tudnám, mire jók:)

Köszi előre is


2011. aug. 17. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Van egy olyan oldal, hogy Google. Szépen, egyenként beírod a programjaidat és a leírásaik elolvasása után eldöntheted, használod-e és választ kapsz arra is, miként használhatod.
2011. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Így van, ismerem ezt az oldalt, és ott már kerestem is:)

Épp ezért van csak ennyi:D


Ha valaki, aki normális, tudna segíteni, annak örülnék:)

2011. aug. 17. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Google: "system requirements lab"

Első találat.

2011. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha vannak bennük exe fájlok akkor melegen ajánlom a használatukat, bajt feltehetőleg nem fognak csinálni.
2011. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!